آخرین خبر ها از باشگاه پرسپولیس، تمدید قرارداد پرسپولیسی ها با لیست یحیی

به گزارش آموزشگاه ما، باشگاه پرسپولیس به دنبال تمدید قرارداد با بعضی از بازیکنان این تیم است، اما به نظر می رسد نام امید عالیشاه در لیست این باشگاه نیست.

آخرین خبر ها از باشگاه پرسپولیس، تمدید قرارداد پرسپولیسی ها با لیست یحیی

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس از چند ماه پیش و با روی کار آمدن مدیران جدید این باشگاه، اقدام به تمدید قرارداد کادرفنی و بعضی از بازیکنان از جمله سیامک نعمتی و مهدی عبدی نموده است.

مدیران پرسپولیس که به دنبال تمدید قرارداد با تعداد دیگری از بازیکنان هستند، در ادامه همین فرایند با تهیه لیستی از بازیکنان مدنظر کادرفنی، پیشنهاد تمدید قرارداد به بعضی از بازیکنان دادند اما هنوز تعدادی از آن ها پاسخی به پیشنهاد مدیران باشگاه نداده اند.

در این شرایط شب گذشته امید عالیشاه هافبک سرخپوشان در گفت وگو با برنامه فوتبال برتر گفت علیرغم اینکه در سرانجام فصل جاری قراردادش با این باشگاه به سرانجام می رسد، هنوز پیشنهادی از سوی باشگاه برای تمدید قرارداد نداشته است.

از همین رو، پیگیری ها نشان می دهد باشگاه پرسپولیس لیستی از بازیکنان مدنظر کادرفنی تهیه نموده و برای تمدید قرارداد با بیشتر این بازیکنان نیز اقدام شده است، اما با صحبت های عالیشاه به نظر می رسد نام این بازیکن در لیست کادرفنی برای تمدید قرارداد نیست و با این شرایط باید منتظر ماند و دید سرنوشت او در سرانجام فصل و پس از اتمام قراردادش چه خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 430

به "آخرین خبر ها از باشگاه پرسپولیس، تمدید قرارداد پرسپولیسی ها با لیست یحیی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین خبر ها از باشگاه پرسپولیس، تمدید قرارداد پرسپولیسی ها با لیست یحیی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید