شروع ممنوعیت تردد در ورودی ها و خروجی های خوزستان

به گزارش آموزشگاه ما، خبرنگاران/خوزستان رئیس پلیس راه خوزستان گفت: از سه شنبه در ورودی ها و خروجی های خوزستان ممنوعیت تردد ایجاد خواهد شد و هیچ مجوزی نیز جز در موارد خاص برای تردد صادر نمی گردد.

شروع ممنوعیت تردد در ورودی ها و خروجی های خوزستان

سرهنگ رضا دولتشاهی با اشاره به آخرین شرایط ورودی ها و خروجی های خوزستان اظهار کرد: از 25 بهمن ماه طرح محدودیت های کرونایی در خوزستان شروع شده است؛ به شکلی که پلاک های غیر بومی حق ورود به شهرهای قرمز و نارنجی را ندارند و پلاک های بومی خوزستان نیز اجازه خروج از استان را ندارند.

به گزارش خبرنگاران، وی اضافه کرد: متخلفان در شهرهای با شرایط نارنجی، 500 هزار تومان و در شهرهای با شرایط قرمز نیز خودروهایی که این قانون را رعایت نکنند، یک میلیون تومان جریمه می شوند.

رئیس پلیس راه خوزستان توضیح داد: تا به امروز بیشتر سعی شده با تذکر، خودروها را به مبدا بازگردانیم اما اکنون با توجه به حساسیت های به وجود آمده و شرایط وخیم، اعمال قانون با شدت بیشتری انجام خواهد شد.

دولتشاهی اضافه کرد: از سه شنبه، 5 اسفندماه در ورودی ها و خروجی های خوزستان ممنوعیت تردد ایجاد خواهد شد و هیچ مجوزی نیز جز در موارد خاص برای تردد صادر نمی گردد. این محدودیت ها به شدت اجرایی خواهد شد.

وی که در یک گفتگوی تلویزیونی صحبت می کرد، گفت: بر اساس آنچه ابلاغ شده، این محدودیت ها تا 15 اسفندماه ادامه خواهد داشت و برای ادامه آن نیز ستاد مقابله با کرونا تصمیم گیری خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 347

به "شروع ممنوعیت تردد در ورودی ها و خروجی های خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ممنوعیت تردد در ورودی ها و خروجی های خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید