از شروع شیوع کرونا، رئیس جمهوری حتی یک روز تعطیل یا استراحت نداشته اند

به گزارش آموزشگاه ما، تهران (پانا) - رییس دفتر رییس جمهوری در واکنش به بعضی شایعات درباره اداره دولت در این سال ها و ساعات کاری رییس جمهوری گفت که آنچه در این باره شایع شده، کذب محض و ساخته و پرداخته اذهان بیمار است.

از شروع شیوع کرونا، رئیس جمهوری حتی یک روز تعطیل یا استراحت نداشته اند

به گزارش ایرنا،محمود واعظی برای نخستین بار نکات متفاوتی را درباره حسن روحانی و برخی شایعاتی که پیرامون اداره دولت در این سال ها ساخته شده، پاسخ داده است.

رییس دفتر رییس جمهوری درباره ساعات کاری رییس جمهوری گفت: این از آن دروغ های شاخداری است که متاسفانه برخی مخالفان در اثر بی تقوایی به رییس جمهوری نسبت می دهند. پیش از این مراجع مختلفی از دولت در این باره شرح داده اند. آنچه در این باره شایع شده، کذب محض و ساخته و پرداخته اذهان بیمار است.

واعظی عنوان نمود: من به شما می گویم که مثلا از شروع شیوع کرونا، ایشان حتی یک روز تعطیل یا استراحت نداشته اند. پیش از آن هم همینطور بوده؛ ایشان از صبح اول وقت در دفتر حاضر می شوند و تا دیر وقت کار می نمایند اما کارهایشان منحصر به ساعات حضور در دفتر نیست. حتی پس از اینکه به منزل می فرایند، تا پاسی از شب کارها و مکاتبات برای شان ارسال می گردد و آنجا مشغول هستند.

وی گفت: بارها شده که ایشان در ساعات پایانی شب با بنده مکالمه تلفنی داشته و پیگیر امور و مسائل شده اند. این اصلا یک مساله مستمر و معمول است. روزهای آدینه را هم ایشان معمولا به تماس های تلفنی متعدد با وزرا و اعضای کابینه می گذرانند.

رییس دفتر رییس جمهوری در ادامه به برخی ادعاها درباره دشواری دیدار رییس جمهوری با وزرا نیز واکنش نشان داد و گفت: به عنوان مسوول دفتر ایشان قاعدتا صالح ترین فرد به اظهارنظر در این مورد هستم. چون به هر حال مسوولیت تنظیم قرارهای کاری و دیدار ها و جلسات ایشان به عهده اینجانب است.

واعظی یادآور شد: به ضرس قاطع می گویم که این ادعا کذب است. مراودات ایشان با وزرا و اعضای کابینه چه به شکل دیدار یا جلسه یا تماس تلفنی بسیار گسترده است و امکان ندارد که فردی از اعضای دولت بخواهد ایشان را ببیند یا با ایشان صحبت کند و جلوی این کار گرفته شده باشد.

وی توضیح داد: این ادعا اصلا با عقل هم جور در نمی آید. ما در هفته دست کم دو جلسه هیات دولت داریم که همه وزرا در آن شرکت می نمایند. جلسات دیگری مثل ستاد ملی کرونا، جلسه کمیته های کرونا و شوراهای عالی هم به طور مرتب برگزار می گردد که برخی از وزرا به تناسب در این جلسات نیز شرکت می نمایند. در اغلب این جلسات، زمان زیادی نیز در حاشیه صرف همین گفت وگوها و مذاکرات دوجانبه با رییس جمهوری می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 380

به "از شروع شیوع کرونا، رئیس جمهوری حتی یک روز تعطیل یا استراحت نداشته اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از شروع شیوع کرونا، رئیس جمهوری حتی یک روز تعطیل یا استراحت نداشته اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید