انتقام کرونایی ترامپ از فرماندار دموکرات نیویورک

به گزارش آموزشگاه ما، رئیس جمهور آمریکا در پیامی در توییتر نوشت به دلیل آنکه فرماندار نیویورک اعلام کرده با تاخیر از واکسن کرونا در این ایالت استفاده خواهد کرد، ارسال واکسن به این ایالت را در اولویت قرار نخواهد داد.

انتقام کرونایی ترامپ از فرماندار دموکرات نیویورک

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پیامی در توییتر بار دیگر گفت که ارسال واکسن ویروس کرونا به ایالت نیویورک در اولویت دولت وی نخواهد بود.

وی در این پیام توییتری نوشت: من نیویورک را دوست دارم، همانطور که همگان می دانیم، دولت ترامپ بسیار زودتر از موعد واکسنی ایمن و عالی را تولید کرد. (این موضوع) در دولت دیگر پنج سال به طول می انجامید. مشکل این است که آندرو کوومو (فرماندار نیویورک) گفته که وی با تاخیر از آن استفاده خواهد کرد و دیگر ایالت ها هم اکنون خواستار آن هستند.

رئیس جمهور آمریکا اضافه نمود: ما نمی توانیم زمان را هدر دهیم و تنها می توانیم به آن ایالت هایی بدهیم که واکسن را فوری استفاده می کنند؛ بنابراین نیویورک تاخیر خواهد داشت. زندگی های زیادی نجات می یابد، اما زمانی که آن ها آماده باشند ما آماده هستیم. سیاست بازی را متوقف کنید.

آندرو کوومو، فرماندار دموکرات ایالت نیویورک، بار ها در بحبوحه شیوع ویروس کرونا از نحوه مدیریت دولت ترامپ برای مقابله با این همه گیری انتقاد کرده است.

وی چندی پیش در مصاحبه با ان بی سی با انتقاد از بی تحرکی ترامپ در مقابله با کرونا گفته بود: این یک ویروس است و به سیاست ها جوابی نمی دهد. شما نمی توانید علیه آن توییت کنید بلکه باید به درمان آن بپردازید و ما هرگز آن را انجام ندادیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 150

به "انتقام کرونایی ترامپ از فرماندار دموکرات نیویورک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقام کرونایی ترامپ از فرماندار دموکرات نیویورک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید