برای فسخ واگذاری هفت تپه منتظر رای هیات داوری و دادگاه مفاسد مالی هستیم

به گزارش آموزشگاه ما، سرپرست سازمان خصوصی سازی اظهار کرد: در حال حاضر مرجع تصمیم گیری درباره سرنوشت هفت تپه هیات داروی و دادگاه مفاسد مالی است و ما هم منتظر حکم این دو مرجع درباره فسخ یا عدم فسخ واگذاری هفت تپه هستیم.

برای فسخ واگذاری هفت تپه منتظر رای هیات داوری و دادگاه مفاسد مالی هستیم

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

حسن علایی درباره تصمیم دولت برای فسخ واگذاری هفت تپه و برگشت آن به دولت گفت: پرونده شرکت هفت تپه در هیات داروی است البته خریدار این شرکت، پرونده دیگری در مفاسد اقتصادی دارد که آن پرونده ارتباطی با سازمان خصوصی سازی ندارد. هر کدام از این دو پرونده زودتر به انجام برسد برابر با حکم آن درباره شرکت هفت تپه اقدام می گردد.

وی تاکید نمود: اگر هیات داروی رای به فسخ واگذاری هفت تپه بدهد این حکم به اجرا می رسد یا اگر دادگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی که خریدار هفت تپه پرونده دیگری در این دادگاه دارد، رای دهد که اهلیت این فرد رد گردد، واگذاری باطل خواهد شد.

سرپرست سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه اگر واگذاری فسخ گردد، شرکت هفت تپه دوباره در لیست واگذاری ها قرار می گیرد، گفت: در حال حاضر مرجع تصمیم گیری درباره سرنوشت هفت تپه هیات داروی و دادگاه مفاسد اقتصادی است و ما هم منتظر حکم این دو مرجع درباره فسخ یا عدم فسخ واگذاری هفت تپه هستیم.

علایی همچنین درباره احتمال ورود صندوق دارا دوم به بورس تا انتها سال گفت: سازمان خصوصی سازی نه مدیر صندوق است و نه در پذیره نویسی دخالت دارد بنابراین از این جزییات هم آگاه نیست.

وی ادامه داد: سازمان خصوصی سازی برابر پذیره نویسی که مدیر صندوق در بازار انجام می دهد، سهم را منتقل می نماید. سازمان خصوصی سازی در بحث صندوق های واسطه گری اقتصادی و داراها موظف است که به نسبت وجهی که دریافت می نماید، سهام انتقال دهد.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 16 بهمن 1399 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 256

به "برای فسخ واگذاری هفت تپه منتظر رای هیات داوری و دادگاه مفاسد مالی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای فسخ واگذاری هفت تپه منتظر رای هیات داوری و دادگاه مفاسد مالی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید