تعلیق پرواز هما به لندن به دلیل کرونای انگلیسی ادامه دارد

به گزارش آموزشگاه ما، حسین جهانی مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، هما تنها شرکت هواپیمایی است که از تهران به لندن پرواز دارد و این پرواز با توجه به دستور وزارت بهداشت مبنی بر شیوع کرونای انگلیسی فعلاً به مدت دو هفته از اول دی ماه تعطیل شده است.

تعلیق پرواز هما به لندن به دلیل کرونای انگلیسی ادامه دارد

به گزارش فارس، وی با بیان اینکه معین نیست تعلیق پرواز لندن تا چه زمانی ادامه داشته باشد، تأکید کرد: برقراری مجدد این پرواز منوط به اعلام وزارت بهداشت است و ایران ایر تابع تصمیم وزارت بهداشت در این حوزه است و ممکن است این مدت زمان تعلیق، به طول بیانجامد.

مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: در این شرایط سلامت مردم از هر چیز برای شرکت هواپیمایی هما مهمتر است.

جهانی تأکید کرد: مسافران به هیچ عنوان فریب سودجویان را نخورند و توجه نمایند که فعلاً از هیچ آژانس یا سایتی بلیت پرواز های لندن را خریداری ننمایند.

وی افزود: برقراری مجدد پرواز های لندن از سوی رسانه ها اعلام رسمی خواهد شد و پس از آن متقاضیان می توانند برای سفر به لندن برنامه ریزی نمایند، اما فعلا تا زمان اعلام وزارت بهداشت، هیچ پروازی به لندن انجام نمی گردد؛ بنابراین گزارش، ظاهراً بعضی آژانس های هواپیمایی کماکان بلیت پرواز های لندن را ابتدا به مسافران می فروشند و پس از دریافت نقدینگی، اعلام می نمایند که این پرواز ها لغو شده است و مسافران برای دریافت پول خود باید مدتی منتظر بمانند.

منبع: فرارو
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 249

به "تعلیق پرواز هما به لندن به دلیل کرونای انگلیسی ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعلیق پرواز هما به لندن به دلیل کرونای انگلیسی ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید