توزیع روغن جامد خوراکی آغاز شد

به گزارش آموزشگاه ما، معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت از صدور حواله 70 هزار تنی روغن صنف و صنعت و آغاز توزیع روغن جامد خوراکی خبر داد.

توزیع روغن جامد خوراکی آغاز شد

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، عباس قبادی گفت: حواله 70 هزار تنی روغن صنف و صنعت به بازرگانی داخلی ارسال شده و فعالان صنف و صنعت می توانند از روز یکشنبه روغن مورد نیاز خود را تأمین کنند.

دبیر ستاد تنظیم بازار همچنین با بیان اینکه روغن مایع خوراکی به وفور در دسترس مردم قرار گرفته است، اضافه کرد: فرایند توزیع روغن جامد خوراکی نیز آغاز شده و به تدریج فراوانی آن در بازار احساس خواهد شد.

ثبات بازار گوجه فرنگی ظرف 10 روز آینده

قبادی همچنین وعده داد که فرآیند رساندن گوجه فرنگی از جنوب به سمت بقیه استان ها آغاز شده که پیش بینی می شود تا 10 روز آینده بازار گوجه فرنگی هم از نظر قیمت و هم از نظر فراوانی به ثبات برسد.

اواخر شهریورماه بود که عرضه روغن جامد در فروشگاه ها کم شد و قیمت آن نیز افزایش یافت. کمتر از یک ماه بعد نیز روغن مایع در بازار کمیاب شد؛ به طوری که این کالا یا در مغازه ها و فروشگاه های بزرگ نبود یا به هر نفر تنها یک روغن فروخته می شد. اگر چه بنا بر وعده مسئولان مربوطه قرار بود از هفته گذشته روغن در بازار توزیع و مشکل این کالای پرمصرف حل شود اما به نظر می رسد این وعده به ویژه در بخش روغن جامد هنوز به طور کامل عملیاتی نشده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 آذر 1399 بروزرسانی: 23 آذر 1399 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 148

به "توزیع روغن جامد خوراکی آغاز شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "توزیع روغن جامد خوراکی آغاز شد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع روغن جامد خوراکی آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید