جزئیات برگزاری آزمون دکتری 1401 اعلام شد

به گزارش آموزشگاه ما، کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون مقطع دکتری (Ph.D) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از روز سه شنبه سوم اسفند بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

جزئیات برگزاری آزمون دکتری 1401 اعلام شد

به گزارش ایسنا، آزمون مقطع دکتری (Ph.D) سال 1401، صبح روز آدینه مورخ ششم اسفند ماه جاری برگزار می گردد.

فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 8 صبح شروع می گردد و در های ورود به جلسه حوزه های برگزاری در ساعت 7:30 صبح بسته خواهند شد، لذا متقاضیان باید قبل از بسته شدن در های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه مورخ سوم اسفند برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ 30 بهمن ماه امسال در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای فارغ التحصیل شده و یا تا تاریخ 31 شهریور 1401 در مقاطع مذکور فارغ التحصیل می شوند، در این مرحله باید نسبت به ویرایش و یا درج معدل فارغ التحصیلی (برای فارغ التحصیلان 30 بهمن ماه جاری) و یا میانگین نمرات واحد های درسی گذرانده شده (برای فارغ التحصیلان تا تاریخ 31 شهریور سال اینده) خود تا تاریخ 30 بهمن اقدام نمایند.

متقاضیان مذکور باید اصل گواهی تکمیل و تایید شده به وسیله دانشگاه محل تحصیل، مربوط به معدل واحد های گذرانده تا تاریخ 30 بهمن ماه امسال را در زمان مصاحبه همراه داشته و ارائه نمایند.

برای حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.

متقاضیان، در صورت داشتن هرگونه مشکل در فرآیند دریافت کارت ضروری است، حداکثر تا تاریخ 13 اسفند ماه جاری به وسیله سیستم پاسخگویی اینترنتی https://request.sanjesh.org با این سازمان مکاتبه نمایند. درخواست های واصله بعد از تاریخ فوق قابل آنالیز و پیگیری نخواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 3 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1401 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 858

به "جزئیات برگزاری آزمون دکتری 1401 اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات برگزاری آزمون دکتری 1401 اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید