خبرنگاران اهداف آموزشی هرمزگان با یاری خیران و رسانه ها محقق می گردد

به گزارش آموزشگاه ما، بندرعباس - خبرنگاران- معاون توسعه و پشتیبانی آموزش وپرورش هرمزگان گفت: اهداف آموزشی نیازمند حمایت خیران و همکاری اصحاب رسانه درآگاهی بخشی به مردم است.

خبرنگاران اهداف آموزشی هرمزگان با یاری خیران و رسانه ها محقق می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

مرتصی رییسی حسنلنگی روز سه شنبه در گفت وگوبا خبرنگاران، مشارکت و همفکری را پایه اصلی و اساسی آموزش وپرورش دانست و اضافه نمود: در بحث تعلیم و تربیت دانش آموزان تنها معلمان و مدیران مدرسه دخیل نیستند بلکه همه افراد به نوعی با این نهاد انسان ساز سروکار دارند.

وی ادامه داد: توسعه و تاکید آموزش وپرورش هرمزگان بیشتر بر آموزش حضوری دانش آموزان بوده و کلاس های درس حتی برای یک نفر هم دایر است اما در این رابطه هیچ اجباری نیست.

این مسوول اظهارداشت: از اسفندماه سال گذشته تا به امروز تجربه خوبی برای ارائه آموزش های مجازی و غیرحضوری دانش آموزان بدست آوردیم و در این راستا استودیو آموزش تخصصی فراوری محتوای الکترونیکی در هرمزگان راه اندازی شد.

رییسی یادآورشد: برخی از دانش آموزان بویژه قشر محروم و نیازمند برای تهیه تجهیرات آموزشی همچون تبلت و گوشی هوشمند با مشکل روبرو هستند که در این زمینه کمیته امداد به یاری ما آمده است.

از 15 شهریورماه سال جاری بیش از 380 هزار دانش آموز در 17 هزار کلاس درس در قالب سه هزار و 700 مدرسه در هرمزگان مشغول به تحصیل شدند.

منبع: ایرنا
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 55

به "خبرنگاران اهداف آموزشی هرمزگان با یاری خیران و رسانه ها محقق می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اهداف آموزشی هرمزگان با یاری خیران و رسانه ها محقق می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید