خبرنگاران مورینیو: نیمکت نشینی بیل تصمیم درستی بود

به گزارش آموزشگاه ما، تهران- خبرنگاران- سرمربی تیم فوتبال تاتنهام، گفت: به نظر من تصمیم درستی در این خصوص گرفتم زیرا با این کار بیل متوجه می گردد که همه چیز در تاتنهام باب میل او نیست.

خبرنگاران مورینیو: نیمکت نشینی بیل تصمیم درستی بود

به گزارش خبرنگاران، گرت بیل بعد از اولین حضورش پس از پیوستن دوباره به تیم تاتنهام، نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد. پس از ورود این بازیکن به میدان، بازیکنان وستهم توانستند 3 گل خورده از تاتنهام را جبران نموده و بازی را به تساوی بکشانند. بیل حتی در یک موقعیت تک به تک می توانست نتیجه را چهار بر دو کند اما این اتفاق رخ نداد.

با این حال خوزه مورینیو سرمربی تاتنهام، بیل را مقصر نمی داند. او پس از تساوی تیمش در نشست خبری این ملاقات و در پاسخ به این پرسش که چرا بیل از همان ابتدا در ترکیب قرار نگرفت، گفت: به نظر من تصمیم درستی در این خصوص گرفتم زیرا با این کار بیل متوجه می گردد که همه چیز در تاتنهام باب میل او نیست.

وی ادامه داد: این یک پیغام برای کل تیم بود. همه باید بدانند که برای بدست آوردن موقعیت خود باید بجنگند.

مورینیو اضافه کرد: فکر نمی کنم ورود گرت باعث شد تا حواس بازیکنان پرت شده و چشم شان از توپ دور گردد. بیل در تیم به خوبی پذیرفته شده است. همه او را دوست دارند و من معتقدم که بیل هم اینجا را دوست دارد. همه چیز در حال حاضر خوب است و فقط بیل کمی تمرکز نداشت. حیف که او نتوانست گل بزند. اگر او گل می زد، کار این بازی تمام می شد اما این فوتبال است.

آقای خاص در مورد نتیجه این ملاقات، بیان داشت: فکر می کنم که شما فهمیدید که من و بازیکنان چقدر از این نتیجه ناراحت و نا امید شدیم اما این فوتبال است. امروز فوتبال روی بدش را به ما و روی خوبش را به وستهم نشان داد.

منبع: ایرنا
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 117

به "خبرنگاران مورینیو: نیمکت نشینی بیل تصمیم درستی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مورینیو: نیمکت نشینی بیل تصمیم درستی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید