خبرنگاران 629 هزار بازرسی از اصناف در کهگیلویه و بویراحمد انجام شد

به گزارش آموزشگاه ما، گچساران - خبرنگاران - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال 1392 تا به امروز حدود 629 هزار بازرسی از اصناف استان صورت گرفته است.

خبرنگاران 629 هزار بازرسی از اصناف در کهگیلویه و بویراحمد انجام شد

سالار حسین پور روز آدینه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار خبرنگاران گفت:در این مدت 29 هزار و 543 پرونده برای اصناف متخلف در کهگیلویه و بویراحمد تشکیل شده است.

وی ارزش پرونده های تشکیل شده در هشت سال گذشته تا به امروز را 507 میلیارد و 982 میلیون ریال برآورد کرد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد توضیح داد: در این مدت پنج هزار و 132 گزارش از سوی مردم به سامانه تلفنی گزارش شده است.

حسین پور ابراز داشت: از هشت سال گذشته تا به امروز همچنین یکهزار و 282 گزارش حضوری،6 هزار و 159 گزارش به صورت کتبی گزارش شده است که از این تعداد پنج هزار و 33 مورد آن متخلف تشخیص داده شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: یکهزار و 677 واحد صنفی استان از سوم اسفند ماه سال1398 تا به امروز به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل های پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در استان پلمب شده اند.

حسین پور تاکید نمود:در این مدت 39هزار و 577مورد بازرسی از اصناف کهگیلویه و بویراحمد برای شناسایی متخلفانی که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نمی نمایند صورت گرفته است.

وی بیان کرد: یکهزار و 392 گشت مشترک با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، تعزیرات حکومتی،صنعت معدن تجارت، فرمانداری ها، دفتر مالی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ،فرمانداری ها و سایر متولیان در 14 ماه گذشته در استان صورت گرفته است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد توضیح داد: در این مدت 927پرونده برای اصناف متخلفی که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نکرده اند تشکیل شد.

وی ارزش پرونده های تشکیل شده را حدود هشت میلیارد ریال برآوردکرد.

حسین پور گفت: 40 بازرس ویژه و 30 بازرس افتخاری کار رصد بازارهای کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده دارند.

وی با اشاره به اینکه حدود 30 هزار واحد صنفی در استان فعالیت می نماید تاکید نمود: نظارت بر این تعداد واحد صنفی با همت مضاعف و کوشش مستمر این بازرسان امکان پذیر شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 473

به "خبرنگاران 629 هزار بازرسی از اصناف در کهگیلویه و بویراحمد انجام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 629 هزار بازرسی از اصناف در کهگیلویه و بویراحمد انجام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید