دانش آموزان از هفته آینده سیم کارت رایگان می گیرند ، شاد امن است

به گزارش آموزشگاه ما، مسؤول شبکه آموزشی دانش آموزان گفت: شاد امن است و کاربر غیرشناسایی شده نداریم.

دانش آموزان از هفته آینده سیم کارت رایگان می گیرند ، شاد امن است

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرنگاران، سید حسن الحسینی مسؤول شبکه آموزشی دانش آموزان در آیین رونمایی از نسخه جدید شبکه آموزشی دانش آموزان در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار گشت، ضمن تشکر از رهبر معظم انقلاب در حمایت از شاد، اظهار کرد: در ابتدا از اقدام شجاعانه رئیس جمهور در رایگان کردن شاد، کمال تشکر را دارم.

وی افزود: بر اساس آمار یونسکو، در شرایط کرونا تحصیلات 90 درصد دانش آموزان در دنیا دگرگون شده است و یک تحول آموزشی بزرگ در حال وقوع است و در ایران توانستیم تداوم آموزش را کنترل کنیم.

الحسینی با بیان اینکه در حال حاضر به دنبال کیفیت آموزش هاب مجازی هستیم، ادامه داد: در نسخه جدید، شاد تعاملی تر شده است و محتوای آموزشی استاندارد در آن بارگذاری شده است؛ همچنین معلمان و دانش آموزان صفحه شخصی خود را خواهند داشت؛ امکانات لایو و زنده نیز فراهم شده است.

وی با بیان اینکه خدمات پایه شاد همگانی و رایگان است، افزود: شاد، فضای امنی است و کاربر غیر شناسایی شده نداریم؛ سیستم پشتیبان برای این کار مطمئن است.

مسؤول شبکه آموزشی دانش آموزان با بیان اینکه امکان ارائه فعالیت های فوق برنامه هم هست، شرح داد: هنوز اضافه کرده ها اضافه نشده است و به مرور بر اساس بخشنامه مشارکت خصوصی، اضافه می شود و کار با رقبا و برای آن ها ساده و مرتفع خواهد شد.

اخوان مدیرعامل همراه اول نیز گفت: در شرایط کرونا و حس مسؤولیت با آموزش و پرورش همکاری را شروع کردیم و برای 15 سال متهعد شده ایم که از این اپلیکیشن حمایت را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه از ابتدای امسال که شاد شروع به کار کرد 10 میلیون نفر عضو شدند، افزود: حجم پهنای باند شاد، با یکی از نرم افزار های خارجی که در کشور فعالیت می کند، برابری می کند.

اخوان با بیان اینکه ترافیک اینترنت شاد برای همه استفاده کنندگان رایگان است، گفت: سیمکارت شاد از هفته آینده به صورت رایگان عرضه می شود؛ البته برخی فکر می کنند باید سیمکارت جدید بگیرند، اما نیاز نیست و می توان شاد را روی هر سیمکارتی نصب کرد.

محمود حبیبی مدیرکل فناوری اطلاعات آموزش و پرورش نیز در این مراسم گفت: در گذشته پروژه هایی نظیر هوشمندسازی مدارس شروع شد، اما سرعت آن آرام بود که کرونا، سرعت کار را بیشتر کرد.

وی با بیان اینکه از نظر فناورانه، بزرگترین تیم اجرایی را در کشور داریم، افزود: تیم 900 نفره از کارشناسان فناوری داریم که کارشناسان ادارات هستند که گرد هم آوردیم و آموزش های لازم را ارائه دادیم.

حبیبی با اشاره به اینکه تیم 2 هزار نفره از معلمان نیز خواهیم داشت، ادامه داد: 13 هزار و 500 نیروی متخصص رشته فناوری در مجموع پرسنل آموزش و پرورش وجود دارد که می تواند کمک به پیشبرد اهداف باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 مهر 1399 بروزرسانی: 25 مهر 1399 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 27

به "دانش آموزان از هفته آینده سیم کارت رایگان می گیرند ، شاد امن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانش آموزان از هفته آینده سیم کارت رایگان می گیرند ، شاد امن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید