در جلسه زاکانی با وزیر راه چه گذشت؟

به گزارش آموزشگاه ما، علیرضا زاکانی درباره خروجی جلسه خود با وزیر راه و شهرسازی توضیحاتی داد.

در جلسه زاکانی با وزیر راه چه گذشت؟

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، علیرضا زاکانی شهردار تهران در حاشیه ملاقات و جلسه خود با رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی گفت: در این جلسه حمل و نقل ریلی در استان تهران به عنوان یک موضوع یکپارچه مد نظر نهاده شد و قرار شد با همکاری شرکت مترو تهران، شرکت راه آهن جمهوری اسلامی و با پشتیبانی که از سوی وزارت راه و استانداری انجام می گردد بتوانیم شرایطی را ایجاد کنیم تا موضوع حمل و نقل بین استانی حل گردد.

شهردار تهران اضافه نمود: در این جلسه تصمیم گرفته شد طی دو هفته تحقیقات لازم ناظر به تکمیل مترو پرند، مترو تهران - ورامین، برطرف موانع اولیه برای ادامه مترو تا پردیس و ایجاد تمهیدات لازم برای ارایه خدمت ریلی در هشتگرد انجام گردد.

زاکانی ادامه داد: در پی این هستیم به لطف الهی برای چگونگی اقتضای ادامه خدمت دهی تا شهریار از راستا غرب تهران نیز تحقیقات لازم انجام و به اتمام برسد و در نهایت در حوزه حمل و نقل ریلی در تهران بتوانیم کاری جدی و اساسی انجام دهیم.

وی با تاکید بر پیوستگی حمل و نقل در تهران اعلام کرد: کار ریلی و حمل و نقل در تهران باهم پیوستگی هایی دارد و در این زمینه باید شرایطی را فراهم کرد که مدیریت شهری در حوزه مترو تهران و حومه در راستای کاردکرد هایی که در گذشته به فراموشی سپرده شده بود وظایف جدیدی به عهده داشته باشد و امروز نیز تفاهمی در این زمینه شد.

در این جلسه محسن منصوری استاندار تهران، مجتبی شفیعی معاون حمل و نقل و ترافیک و علی امام مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه نیز حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 بهمن 1400 بروزرسانی: 2 بهمن 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 770

به "در جلسه زاکانی با وزیر راه چه گذشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در جلسه زاکانی با وزیر راه چه گذشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید