عروس ملکه بریتانیا: خانواده سلطنتی نگران تیرگی پوست فرزندم بودند، پس از ازدواج به خودکشی فکر کردم

به گزارش آموزشگاه ما، مگان همچنین کیت میدلتون جاری خود را متهم کرد که چند روز پیش از مراسم عروسی اشک مگان را درآورده است.

عروس ملکه بریتانیا: خانواده سلطنتی نگران تیرگی پوست فرزندم بودند، پس از ازدواج به خودکشی فکر کردم

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

مگان مرکل همسر شاهزاده هری نوه ملکه بریتانیا، خانواده سلطنتی این کشور را به نژادپرستی و دروغ گویی متهم کرده است.

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، مگان که به همراه همسرش با اوپرا وینفری مجری مشهور آمریکایی مصاحبه کرده، در سخنانش گفت که خانواده سلطنتی در دوره بارداری وی نگران رنگ پوست فرزندشان بوده اند. او شرایط خود پس از ازدواج سال 2018 را سخت توصیف کرد و اعلام نمود که به خودکشی فکر می کرده است.

مگان 39 ساله فرزند یک مادر سیاه پوست و پدر سفیدپوست آمریکایی است.

مگان با اشاره به دغدغه خانواده سلطنتی در مورد رنگ پوست پسرش (آرچی) که اینک یک سال دارد گفت که آنها به دلیل نگرانی از رنگ پوست تمایلی به دادن لقب شاهزاده به آرچی نداشتند.

مگان در مصاحبه خود با اپرا گفت: این ها جزئیاتی بود که از طریق هری به من منتقل شد. آنها این مکالمات را با او (هری) داشتند.

با این حال، او نام افرادی را که در مورد رنگ پوست پسرش اظهار نظر کرده بودند را نیاورد.

شاهزاده هری نیز اعلام نمود که خانواده اش حمایت مالی از آنها را قطع کرده اند. او گفت که شاهزاده چارلز پدرش که وارث تاج و تخت بریتانیا به شمار می آید دست از حمایت از او برداشته و از تماس با او خودداری می کند.

مگان مرکل در مصاحبه با اوپرا وینفری مجری مشهور آمریکایی خانواده سلطنتی را به نژادپرستی و دروغگویی کرد/ عکس: رویترز

او اعلام نمود شاهزاده چارلز در یک دوره زمانی حتی از پاسخ دادن به تماس های او خودداری کرده است.

شاهزاده هری گفت: سه بار با مادربزرگم صحبت کردم و دو بار با پدرم. او دیگر به تماس هایم پاسخ نداد. هری افزود: پدر به من گفت: حرف هایت را بنویس.

مگان همچنین کیت جاری خود را متهم کرد که چند روز پیش از مراسم عروسی اشک مگان را درآورده است. کیت همسر شاهزاده ویلیام برادر بزرگتر هری است.

برخی از رسانه های بریتانیایی پیشتر اعلام نمودند که مگان برای انتخاب ترکیب لباس و گل دخترانی که در مراسم عروسی اش گل افشانی می کردند، اشک کیت را درآورده است. مگان در مصاحبه با اوپرا گفت که این داستان در روابط او و کیت کاملا برعکس بوده و این کیت بوده که مگان را چند روز پیش از مراسم عروسی به گریه انداخته است.

مگان و هری با وجود انتقادهای روشن از خانواده سلطنتی به صورت مستقیم از ملکه الیزابت انتقاد نکردند.

مگان در حالیکه اشک هایش را پاک می کرد در این باره گفت: در آن دوران نمی خواستم بیشتر زنده باشم. این یک فکر خطرناک و واقعی برای من بود و به یادم مانده در آن زمان هری چگونه از من حمایت کرد.

شاهزاده هری با به یاد آوردن درگذشت دلخراش مادرش در سانحه ای رانندگی در پاریس گفت: بزرگترین نگرانی من این بود که تاریخ خودش را تکرار کند.

مگان و شاهزاده هری در ژانویه سال گذشته اعلام نمودند که از وظایف رسمی خود در قالب خانواده سلطنتی کناره گیری می کنند و برای زندگی به آمریکا رفتند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 369

به "عروس ملکه بریتانیا: خانواده سلطنتی نگران تیرگی پوست فرزندم بودند، پس از ازدواج به خودکشی فکر کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عروس ملکه بریتانیا: خانواده سلطنتی نگران تیرگی پوست فرزندم بودند، پس از ازدواج به خودکشی فکر کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید