علی کریمی: از اول تعیین بود ر ای نمی آورم؛ امیدوارم 9 نفری که به من رای دادند را اذیت نکنند

به گزارش آموزشگاه ما، تهران (پانا) - اسطوره فوتبال ایران پس از خروج از مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال تاکید کرد که می دانسته است رای نخواهد آورد.

علی کریمی: از اول تعیین بود ر ای نمی آورم؛ امیدوارم 9 نفری که به من رای دادند را اذیت نکنند

علی کریمی پس از اینکه 9 رای در انتخابات فدراسیون فوتبال بدست آورد، هنگام خروج از مجمع در بین خبرنگاران حاضر شد و درباره انتخابات گفت: من در انتخابات ثبت نام کردم که بهانه دست کسی نیافتد که چرا خود فوتبالی ها نامزد نمی شوند، وگرنه از اول می دانستم که رای نمی آورم اما جا دارد از 9 نفری که به من رای دادند تشکر کنم.

وی ادامه داد: خوشحالم که خیلی مسائل در این انتخابات مشخص شد و به فوتبال ایران و جهان ثابت شد که تنها 9 نفر در مجمع حضور داشتند که می خواستند فوتبال تغییری اساسی کند. امیدوارم رئیس بعدی این 9 نفری که به من رای دادند را اذیت نکند.

کریمی در واکنش به پاک بودن انتخابات گفت: پاک بودن انتخابات را من نمی دانم تایید یا تکذیب کنم. خودشان می دانند و وجدان شان که باید جوابگوی وجدان باشند. فقط امیدوارم هر کسی رئیس شد به فوتبال خیانت نکند.

اسطوره فوتبال ایران در واکنش به مهندسی انتخابات گفت: من نمی دانم مهندسی بود یا نه. ولی در مجموع روز مهندس را با تاخیر چند روزه تبریک می گویم.

وی در خاتمه در واکنش به اینکه اگر رئیس بعدی از او کمک بخواهد حاضر به همکاری است یا خیر، گفت: دیگر لزومی به حضور نمی بینم. قطعا اگر نیازی به حضورم بود رای می آوردم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 فروردین 1400 بروزرسانی: 11 فروردین 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 364

به "علی کریمی: از اول تعیین بود ر ای نمی آورم؛ امیدوارم 9 نفری که به من رای دادند را اذیت نکنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی کریمی: از اول تعیین بود ر ای نمی آورم؛ امیدوارم 9 نفری که به من رای دادند را اذیت نکنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید