فعالیت سیاسی تشکل ها در سال 99 کافی نبود خبرنگاران

به گزارش آموزشگاه ما، دبیر سیاسی دفتر تحکیم وحدت گفت: فعالیت های سیاسی تشکل ها در سال 99 کافی نبود، ولی با توجه به شرایط کشور ناظر به بحث کرونا، پویایی خود را حفظ کرد.

فعالیت سیاسی تشکل ها در سال 99 کافی نبود خبرنگاران

علی بزرگخو، دبیرسیاسی دفتر اتحادیه تحکیم وحدت دانشجویان در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، پیرامون ارزیابی عملکرد تشکل های دانشجویی در سال 99 با توجه به وجود ویروس کرونا، گفت: فعالیت های سیاسی تشکل ها در سال 99 کافی نبود، ولی با توجه به شرایط کشور ناظر به بحث کرونا، پویایی خود را حفظ کرد.

وی اضافه نمود: اتحادیه های دانشجویی به واسطه اینکه قبل از این فعالیتشان در فضای مجازی و غیرحضوری پابرجا بود، از ویروس کرونا آسیب چندانی ندیدند؛ بلکه دفاترتشکل ها در داخل دانشگاه از این موضوع ضربه اصلی را خوردند و این هم یک آسیب دو گانه بود. آسیب ابتدایی بحث جذب عضو بود. باتوجه به اینکه برنامه های دانشگاه حضوری نبود نمی توانستند حضوری جذب کنند و به بحران جدی خوردند؛ به گونه ای که حتی سال های بعد هم اگر کرونا رفع شود، تاثیر خود را خواهد گذاشت.

دبیر سیاسی دفتر تحکیم وحدت، ادامه داد: به واسطه ضعف تشکیلاتی فعالیت سیاسی تشکل ها تحت تاثیر قرار گرفت و سالی ضعیف را در فعالیت دانشجویی پشت سر گذاشتیم؛ البته در دفتر تحکیم بعضا فعالیت های خوبی انجام شد تا ضعف را جبران کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 408

به "فعالیت سیاسی تشکل ها در سال 99 کافی نبود خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت سیاسی تشکل ها در سال 99 کافی نبود خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید