معاون توسعه ورزش قهرمانی: کمک 52 میلیارد تومانی برنامه و بودجه به فوتبال صحت ندارد

به گزارش آموزشگاه ما، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان خبر اختصاص کمک 52 میلیارد تومانی از سوی سازمان برنامه و بودجه به فدراسیون فوتبال را تکذیب کرد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی: کمک 52 میلیارد تومانی برنامه و بودجه به فوتبال صحت ندارد

به گزارش ایسنا، درپی انتشار خبری مبنی بر اختصاص کمک 52 میلیارد تومانی سازمان برنامه و بودجه و عدم پرداخت این کمک از سوی وزارت ورزش و جوانان به فدراسیون فوتبال، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان این موضوع را رد کرد.

مهدی علی نژاد در این بار گفت: کل مبلغ تخصیص یافته توسط سازمان برنامه و بودجه به فدراسیون فوتبال از محل سرجمع اعتبارات وزارت ورزش و جوانان بوده و کمک جداگانه ای در کار نبوده است. مبلغ مذکور نیز 20 میلیارد تومان بوده که از این میزان تا به امروز 10 میلیارد تومان از طرف خزانه داری کل کشور به وزارت ورزش و جوانان پرداخت شده که بلافاصله نیز به حساب فدراسیون فوتبال واریز شد و هر زمان مابقی پرداخت نیز توسط خزانه کل کشور به این وزارت پرداخت شود، به حساب فدراسیون پرداخت واریز خواهد شد.

وی گفت: اساسا فدراسیون فوتبال به وزارت ورزش و جوانان بدهی بابت شستا ندارد که این وزارت بخواهد پولی را بابت این منظور برداشت کند.

علی نژاد در خاتمه از رسانه ها گروهی خواست در این برهه حساس از هر خبر غیر واقعی که آرامش تیم ملی فوتبال را به هم می ریزد، خودداری کنند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 7 تیر 1400 بروزرسانی: 7 تیر 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 513

به "معاون توسعه ورزش قهرمانی: کمک 52 میلیارد تومانی برنامه و بودجه به فوتبال صحت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون توسعه ورزش قهرمانی: کمک 52 میلیارد تومانی برنامه و بودجه به فوتبال صحت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید