معرفی بیش از 31 هزار نفر برای دریافت تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا

به گزارش آموزشگاه ما، خبرنگاران/لرستان معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: 31 هزار و 369 نفر برای در استان دریافت تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا معرفی شده اند.

معرفی بیش از 31 هزار نفر برای دریافت تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا

بزرگ سالاری در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری بروجرد که امروز 15 شهریورماه در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار گشت، اظهار کرد: در لرستان 31 هزار و 369 نفر در قالب 25 هزار پرونده برای دریافت تسهیلات شاغلان و کارفرمایان مشاغل آسیب دیده از کرونا معرفی شده اند.

وی توضیح داد: برای 25 هزار پرونده برای تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا 696 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: 14 رسته با 780 زیر رسته مشمول دریافت تسهیلاتی مشاغل آسیب دیده از کرونا در استان هستند.

سالاری افزود: تا به امروز 97 میلیارد و 500 میلیون تومان به مشاغل آسیب دیده از کرونا در استان پرداخت شده است که لرستان رتبه پنجم را در کشور دارد.

وی گفت: 15 میلیارد و 700 میلیون تومان تا به امروز به مشاغل آسیب دیده از کرونا در بروجرد پرداخت شده است و در حال حاضر 21 میلیارد 200 میلیون طرح در بانک ها داریم و بیش از 37 میلیارد تومان طرح جدید شناسایی و به بانک ها معرفی خواهند شد.

معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان ادامه داد: 83 طرح اشتغال روستایی با 1863 مورد اشتغال با 103 میلیارد تومان از بانک ها در بروجرد برگشتی داشته اند.

سالاری مطرح نمود: با توجه به آسیب های مالی ناشی از کرونا، انتظار می رود بانک ها پرداخت تسهیلات کرونا در اولویت قرار داده و در این زمینه همکاری بیشتری داشته باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 مهر 1399 بروزرسانی: 28 مهر 1399 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 33

به "معرفی بیش از 31 هزار نفر برای دریافت تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی بیش از 31 هزار نفر برای دریافت تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید