هدیه ویژه فدراسیون فوتبال برای لیگ قهرمانان آسیا؛ بازیکن جدید بخرید

به گزارش آموزشگاه ما، تهران (پانا) - باشگاه ها می توانند برای مسابقات مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از پنجره جابجایی سوم استفاده نمایند.

هدیه ویژه فدراسیون فوتبال برای لیگ قهرمانان آسیا؛ بازیکن جدید بخرید

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شیوع بیماری کووید-19 در سال گذشته منجر به تغییر زمان برگزاری مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در شهریور ماه 1399 شد و به این دلیل باشگاه های کشورمان با مشکلاتی در رابطه با مدت و اعتبار قرارداد بازیکنان و کادر فنی روبرو شدند. چرا که طبق آیین نامه مسابقات، کلیه بازیکنان باید دارای قرارداد معتبر در حین مسابقات با باشگاه خود باشند که در فدراسیون آن کشور نیز ثبت شده باشد.

بر اساس تقویم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال اخیر، با توجه به اینکه مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات در سال 2021 در شهریور ماه 1400 برگزار می گردد که در آن موقع، فصل مسابقاتی لیگ برتر کشور به اتمام می رسد و مجددا تیم ها با مشکل مدت و اعتبار قرارداد بازیکنان روبرو می شوند، با پیگیری و مکاتبات انجام شده با کنفدراسیون فوتبال آسیا به وسیله دپارتمان امور بین الملل فدراسیون، این بند از آیین نامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نهایتا اصلاح شد و از این پس باشگاه ها می توانند برای مسابقات این مرحله، از پنجره جابجایی سوم نیز استفاده نمایند. در حالی که باشگاه در سال های گذشته ها تنها می توانستند از بازیکنان ثبت شده در مرحله گروهی مسابقات و در پنجره دوم استفاده نمایند.

لازم ذکر است، در صورت عدم تحقق این موضوع، باشگاه ها در این مرحله از استفاده از بازیکنان جدیدی که در فصل جابجایی پیش فصل به عضویت باشگاه درمی آیند، محروم و فقط مجاز به استفاده از بازیکنان قبلی و دارای قرارداد معتبر با باشگاه می شدند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 تیر 1400 بروزرسانی: 12 تیر 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 522

به "هدیه ویژه فدراسیون فوتبال برای لیگ قهرمانان آسیا؛ بازیکن جدید بخرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدیه ویژه فدراسیون فوتبال برای لیگ قهرمانان آسیا؛ بازیکن جدید بخرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید