واکنش وزیر ورزش به رقم قرارداد کارلوس کی روش

به گزارش آموزشگاه ما، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به انتخاب کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، اظهار کرد: اطلاعات و اخباری که درباره سرمربی تیم ملی فوتبال است همین اطلاعات موجود در فضای رسانه ای است. ایشان تازه وارد شدند، اجازه دهید کارشان را آغاز نمایند بعد اخبار کامل تری در اختیار رسانه ها قرار می گیرد.

واکنش وزیر ورزش به رقم قرارداد کارلوس کی روش

وی اضافه کرد: درباره قرارداد هم همین اطلاعات منتشرشده را داریم. ما بزودی جلسه ای با فدراسیون فوتبال داریم. این قرارداد برای تعداد ماه های محدود است و مبلغ آن هم که اعلام شده، اطلاعات تکمیلی بیشتری نداریم.

سجادی در پاسخ به پرسشی درباره ارزیابی خود از نتایج ضعیف تیم ملی کشتی فرنگی ایران، توضیح داد: من شخصاً کارشناس کشتی نیستم که ارزیابی کنم. منتظریم که کارشناسان کشتی و خود فدراسیون تحلیل و دلایل و سخنان خود را بیان نمایند. برای همان سه مدالی که به دست آمد هم خسته نباشید می گوییم.

وزیر ورزش یادآور شد: خانواده ورزش و اهالی کشتی دوست داشتند که مدال طلا هم بین مدال ها باشد، اما فکر می کنم که حتماً قضاوت و کارشناسی و تحلیل به عهده کارشناسان امر است. منتظریم که تحلیل آنان را بشنویم تا طی دوسال آینده بتوانیم سهمیه های المپیک را بگیریم و تمام امیدمان به المپیک پاریس است تا به اهداف ارزشمند فدراسیون برسیم.

سجادی در خاتمه گفت: در وزارت ورزش هم معاونت ورزش قهرمانی و هم کارشناسان در حال تحلیل هستند، اما اینکه من بخواهم به عنوان وزیر نظر فنی درباره کشتی بدهم، فکر می کنم که درست نیست.

منبع: فرارو
انتشار: 26 شهریور 1401 بروزرسانی: 26 شهریور 1401 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 977

به "واکنش وزیر ورزش به رقم قرارداد کارلوس کی روش" امتیاز دهید

2 کاربر به "واکنش وزیر ورزش به رقم قرارداد کارلوس کی روش" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش وزیر ورزش به رقم قرارداد کارلوس کی روش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید