پاسخ دلسردکننده ترامپ به ایلان ماسک و طرفداران توییتری اش!

به گزارش آموزشگاه ما، مهر نوشت: مدیر ارشد اجرایی نو توئیتر حساب کاربری دونالد ترامپ را احیا کرد. اما رییس جمهور سابق آمریکا اعلام نموده علاقه ای به بازگشت به توئیتر ندارد و شبکه اجتماعی مخصوص خود را راه اندازی نموده است.

پاسخ دلسردکننده ترامپ به ایلان ماسک و طرفداران توییتری اش!

دیروز ایلان ماسک، مدیر نو توئیتر یک نظرسنجی درباره احیای حساب کاربری دونالد ترامپ رییس جمهور پیشین آمریکا برگزار کرد. اما پس از آنکه نظر سنجی تمایل پاسخ دهندگان به بازگشت ترامپ به پلتفرم را نشان داد، رییس جمهور سابق آمریکا بیان کرد هیچ علاقه ای به بازگشت به شبکه اجتماعی مذکور ندارد.

این درحالی است که دونالد ترامپ در سال 2021 میلادی و پس از حمله حامیانش به کنگره به علت ترویج خشونت از حضور در توئیتر، اینستاگرام و فیس بوک منع شده بود.

روز گذشته حدود 15 میلیون کاربر توئیتر در نظر سنجی ماسک شرکت کردند و 51.8 درصد از رای دهندگان خواستار بازگشت وی به این پلتفرم بودند. مدیر ارشد اجرایی نو توئیتر در پیامی نوشت: مردم نظرشان را بیان کردند. حساب کاربری ترامپ احیا می گردد.

حساب کاربری رییس جمهور سابق آمریکا با بیش از 88 میلیون فالور در 8 ژانویه 2021 میلادی مسدود شد. در این میان پس از احیای حساب وی به وسیله توئیتر تا ساعت 22 به وقت محلی آمریکا 100 هزار کاربر نو او را دنبال کردند.

اما هنگامیکه در یک اجلاس سالانه به طور ویدئویی از ترامپ درباره تصمیمش برای بازگشت به توئیتر سوال شد، او گفت: علتی برای این کار نمی بینم.

او در ادامه اضافه نمود: پلتفرم اجتماعی خود به نام تروث را راه اندازی نموده که تعامل آن با کاربران بهتر از توئیتر است و عملکرد آن نیز خارق العاده بوده است.

علاوه بر آن ترامپ بیان کرد توئیتر با مشکل بات ها و حساب های کاربری جعلی روبرو است.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 29 آبان 1401 بروزرسانی: 29 آبان 1401 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 1005

به "پاسخ دلسردکننده ترامپ به ایلان ماسک و طرفداران توییتری اش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ دلسردکننده ترامپ به ایلان ماسک و طرفداران توییتری اش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید