کارکنان و بازنشستگان وزارت دفاع وام مسکن 6 و 8 درصدی می گیرند

به گزارش آموزشگاه ما، مدیرعامل بانک مسکن از پرداخت وام مسکن ارزان قیمت به کارمندان و بازنشستگان وزارت دفاع اطلاع داد و گفت: سود این تسهیلات 6 و 8 درصدی است.

کارکنان و بازنشستگان وزارت دفاع وام مسکن 6 و 8 درصدی می گیرند

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، محمود شایان در مراسم امضای تفاهمنامه همکاری بانک مسکن و وزارت دفاع برای تامین اقتصادی ساخت واحدهای مسکونی مختص کارکنان و بازنشستگان اظهار کرد: در قالب این تفاهم نامه تامین منابع برای تامین اقتصادی واحدهای مسکونی مختص کارکنان و کارمندان و همچنین بازنشستگان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از جانب بانک مسکن و با اختصاص تسهیلات ارزان قیمت با نرخ های 6 و 8 درصدی انجام خواهد شد.

وی توضیح داد: این اقدام با همکاری و موافقت بانک مرکزی، پیگیری های دولت، وزارت راه و شهرسازی و بانک مسکن به خاتمه رسیده و به وسیله سپرده گذاری در حساب صندوق یکم امکان پذیر است.

وی بابیان اینکه در قالب این تفاهم نامه اعتباری بالغ بر 2 هزار و 500 میلیارد تومان برای پرداخت تسهیلات به 41 هزار نفر از متقاضیان واجد شرایط پیش بینی شده است، گفت: هدف از این اقدام، سرعت بخشی و تسهیل شرایط ساخت و واگذاری واحدهای مسکونی برای این گروه از متقاضیان است که توسط وزارت راه و شهرسازی برای ساخت و واگذاری مسکن به آن ها در قالب طرح اقدام ملی برنامه ریزی شده است.

مدیرعامل بانک مسکن با بیان اینکه این تسهیلات ارزان ترین تسهیلات در شبکه بانکی در بخش مسکن است گفت: مطابق با برنامه ریزی های اجرا شده، اقساط این تسهیلات نیز 144 ماهه در نظر گرفته شده است.

شایان اضافه کرد: سقف این تسهیلات در شهرهای عظیم 80 میلیون تومان و در شهرهای با جمعیت بیش از 200 هزار نفر، 60 میلیون تومان است. همچنین با هماهنگی های اجرا شده و موافقت بانک مرکزی امکان اختصاص این تسهیلات به صورت زوجین با همسران کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح نیز فراهم شده که با این اقدام گام مثبت و موثری در تامین مسکن این گروه از متقاضیان برداشته خواهد شد.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 285

به "کارکنان و بازنشستگان وزارت دفاع وام مسکن 6 و 8 درصدی می گیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارکنان و بازنشستگان وزارت دفاع وام مسکن 6 و 8 درصدی می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید