کارگاه تولیدی مشاغل خانگی در یکی از مناطق محروم قم افتتاح شد

به گزارش آموزشگاه ما، خبرنگاران/قم کارگاه فراوری پوشاک تن آرا در راستای اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان قم افتتاح شد.

کارگاه تولیدی مشاغل خانگی در یکی از مناطق محروم قم افتتاح شد

صبح امروز آیین افتتاح کارگاه فراوری پوشاک تن آرا در راستای اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان قم با حضور دکتر محمد حیدری رئیس جهاددانشگاهی استان قم و بعضی از مسئولان ذیربط برگزار گردید.

در حاشیه این مراسم اعظم صفری مقدم به عنوان پیشران این پروژه در گفت وگو با خبرنگاران عنوان نمود: با هزینه های اجرا شده پیروز به اجاره ساختمان سابق پست در شهرقائم شدیم تا برای خانم های بی سرپرست یا بدسرپرست کارگاه فراوریی پوشاک را راه اندازی کنیم تا با فروش پوشاک فراوریی توسط آن ها بتوانیم کسب درآمدی برایشان به ارمغان بیاوریم.

وی اضافه کرد: این نیروها توسط بنده آموزش دیده و به فراوری پوشاک مشغول می شوند اما اکنون با مشکل کمبود تجهیزات مواجهیم و امیدواریم تا مسئولین و خیرین به ما در راستای تحقق اهداف بالاتر یاری نمایند.

صفری مقدم ادامه داد: تا به امروز 16 نیرو در این کارگاه اشتغال دارند درصورتی که با تامین تجهیزات می توانیم تا 50 نفر نیروی شاغل در این کارگاه داشته باشیم.

یکی از نکات قابل تامل در این مراسم عدم حضور بعضی از مسئولان برای حضور در این مراسم، به جهت اهمیت صندلی افزایش فراوری ملی و اهمیت توسعه مشاغل خانگی به عنوان یکی از مهمترین الگوهای اقتصاد اسلامی و حل مسائل بیکاری به خصوص در مناطق محروم، به رغم دعوت رسمی بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 365

به "کارگاه تولیدی مشاغل خانگی در یکی از مناطق محروم قم افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگاه تولیدی مشاغل خانگی در یکی از مناطق محروم قم افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید