اپل ارباب حلقه ها می گردد، حلقه ای مجذوب کننده برای مالکان آیفون، عکس

به گزارش آموزشگاه ما، زومیت نوشت: پتنت نو اپل حلقه هوشمندی را نشان می دهد که به جای ارائه قابلیت های ردیابی تناسب اندام، روی ارسال اعلان ها متمرکز است.

اپل ارباب حلقه ها می گردد، حلقه ای مجذوب کننده برای مالکان آیفون، عکس

حلقه های هوشمند، دسته بندی نوظهوری از پوشیدنی ها هستند که پتانسیل آن را دارند تا با قیمتی مناسبت تر، قابلیت هایی مشابه برترین ساعت های هوشمند ارائه دهند. در واقع حلقه هوشمند برای افرادی که فقط به ردیابی سلامت علاقه مند هستند بسیار منطقی به نظر می رسد.

می توان حلقه هوشمند را با ساعت آنالوگ کلاسیک جفت کرد و اینکار می تواند ظاهر بهتری نسبت به پوشیدن ساعت هوشمند معمولی داشته باشد. به نظر می رسد اپل با بعضی از این ایده ها موافق است زیرا گواهی حق اختراعی برای حلقه هوشمند ثبت نموده که نشان می دهد به فکر ساخت چنین محصولی است.

اپل پتنتی با عنوان دستگاه حلقه با ورودی حساس به فشار به ثبت رسانده است. غول فناوری اهل کوپرتینو در گواهی حق اختراع خود مکانیزم هایی را آنالیز می نماید که این محصول را به عنوان دستگاهی برای اعلان ها و به عنوان مکانیزم ورودی درنظر می گیرد. این پتنت ساخت حلقه مرکزی ثابت و حلقه بیرونی چرخان را پیشنهاد می دهد.

نحوه کنترل اپل واچ با ژست حرکتی

پتنت اپل به حلقه ای اشاره دارد که اعلان را از گوشی هوشمند دریافت و سپس هشدار لرزشی ایجاد می نماید. علاوه بر این، حلقه مذکور می تواند برای ارسال ورودی ها به دستگاه های پوشیدنی مثل ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، هدفون و غیره مورداستفاده قرار گیرد.

پتنت ها معمولاً دامنه گسترده ای دارند و پتنت اپل نیز حلقه ای را برای ارائه ورودی به آیفون، تبلت، رایانه، دستگاه های خانه هوشمند و موارد مشابه توصیف می نماید.

این اولین بار نیست که اپل طرحی برای حلقه هوشمند ارائه داده است. این شرکت قبلاً تصمیم داشت ابزار پوشیدنی به سبک حلقه با کنترل صوتی، لمسی و دوربین بسازد. این پتنت به حلقه ای جداگانه هم اشاره داشت که عملنمودهایی شبیه اپل واچ ارائه می دهد.

سامسونگ نیز درحال کار روی حلقه هوشمند گلکسی است و گفته می گردد در دست توسعه قرار گرفته است. جای تعجب نیست که اپل در بازار حلقه های هوشمند نیز تأخیر داشته باشد اگرچه همه انتظار دارند ورود این شرکت به بازتعریف صنعت مذکور منجر گردد.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 2 شهریور 1402 بروزرسانی: 2 شهریور 1402 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 1122

به "اپل ارباب حلقه ها می گردد، حلقه ای مجذوب کننده برای مالکان آیفون، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپل ارباب حلقه ها می گردد، حلقه ای مجذوب کننده برای مالکان آیفون، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید