بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از ساختمان تازه صداوسیمای کرمان

به گزارش آموزشگاه ما، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دربازدید از ساختمان نو صداوسیمای مرکز کرمان گفت:برای تکمیل این طرح یکصد میلیارد تومان دیگر نیاز است که بر اساس مفاد تفاهم نامه به صورت مساوی به وسیله سازمان های مدیریت و برنامه ریزی و صدا وسیما در دوسال آینده تامین خواهد شد.

بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از ساختمان تازه صداوسیمای کرمان

به گزارش خبرنگاران کرمان؛جعفررودری،اضافه نمود: تا کنون 12میلیارد تومان برای این طرح تخصیص یافته وبرای تکمیل این طرح یکصد میلیارد تومان دیگر نیاز است که بر اساس مفاد تفاهم نامه به صورت مساوی به وسیله سازمان های مدیریت و برنامه ریزی و صدا وسیما در دوسال آینده تامین خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: بر اساس یک تفاهم نامه دیگر اعتبار مورد نیاز برای تکمیل پوشش دیجیتال روستاهای استان هم اختصاص می یابد.

مدیر کل صداوسیمای مر کز کرمان هم در این بازدید گفت: سازمان صداوسیما هم براساس این تفاهم نامه تا کنون بیش از 33 میلیارد تومان برای احداث ساختمان تازه صدا وسیمای مرکز کرمان با پیمانکار قرار داد امضا کرده است.

علیرمضانی،با اشاره به ضروری بودن احداث ساختمان تازه برای صدا سیمای مر کز کرمان، تسریع در اختصاص اعتبار برای تکمیل این ساختمان را خواستار شد .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان همچنین در نشستی به تبیین همکاری های دوجانبه برای اجرایی شدن سند آمایش سرزمینی استان پرداختند .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در این نشست از سند آمایش سرزمینی استان به نام نقشه راه توسعه در زمینه های مختلف یاد کرد و اضافه نمود: بر اساس این سند در افقی 15 ساله باید شاخص های متعدد استان رشد و ارتقا یابد.

رودری اضافه نمود:صدا وسیمای مرکز کرمان در موضوع تبیین ابعاد مختلف آمایش سرزمینی اطلاع رسانی به آحاد جامعه نقش بسزایی دارد.

مدیر کل صداوسیمای مر کز کرمان هم در این نشست از تشکیل کمیته ای مشترک متشکل از کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و برنامه سازان صدا وسیمای مرکز کرمان با موضوع آمایش سرزمینی استان خبر داد.

علیرمضانی خاطر نشان کرد:صدا وسیمای مرکز کرمان تا کنون هم موضوعات مهم سند آمایش سرزمین همچون بحران کم آبی، گردشگری و آسیب های اجتماعی را در اولویت برنامه سازی و اطلاع رسانی خود قرار داده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 مرداد 1400 بروزرسانی: 9 مرداد 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 574

به "بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از ساختمان تازه صداوسیمای کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از ساختمان تازه صداوسیمای کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید