با ابزار تازه گوگل، اطلاعات شخصی خود را در فضای دارک وب پایش کنید!

به گزارش آموزشگاه ما، به زودی می توانید با یاری ابزار تازه گوگل، اطلاعات شخصی خود را در فضای دارک وب پایش کنید.

با ابزار تازه گوگل، اطلاعات شخصی خود را در فضای دارک وب پایش کنید!

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران و براساس گزارش زومیت، بر اساس گزارش Fast Company، گوگل میخواهد تا اوایل مرداد 1403 سرویس نظارت بر فضای دارک وب را که با عنوان Dark Web Report نیز شناخته می گردد، به تمام کاربران خود در 46 کشور از جمله آمریکا و انگلیس ارائه دهد. این قابلیت قبلاً فقط برای کاربرانی که اشتراک گوگل وان داشتند دردسترس بود.

ابزار Dark Web Report در صفحه Results about you قرار خواهد گرفت که با مراجعه به وب سایت Myactivity.Google.com دردسترس واقع شده است.

قابلیت Dark Web Report گوگل، اعماق تاریک الگوریتم هایی را که به اشتباه وارد مسیرهای غیرقانونی دیجیتال شده اند اسکن می نماید تا ببیند آیا اطلاعات شخصی شما در دارک وب فاش شده است یا خیر. این اطلاعات شامل مواردی مثل نام، آدرس، شماره تلفن و حساب های ایمیل افراد می گردد.

Dark Web Report به خصوص برای کسانی قبلاً قربانی هک های دسته جمعی، افشای اطلاعات یا سرقت هویت شده اند، بسیار کاربردی است. به عنوان مثال چند ماه قبل اطلاعات 7.6 میلیون کاربر AT&T در دارک وب فاش شد و این غول مخابراتی را مجبور کرد گذرواژه های همه کاربران آسیب دیده را بازنشانی کند.

سرویس های دیگری مثل Proton Mail و LastPass درحال حاضر قابلیت هایی دارند که دارک وب را برای کشف اطلاعات کاربر و گذرواژه های فاش شده آنالیز می نمایند و درصورت یافتن نتیجه به کاربر هشدار می دهند.

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 20 تیر 1403 بروزرسانی: 20 تیر 1403 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 1154

به "با ابزار تازه گوگل، اطلاعات شخصی خود را در فضای دارک وب پایش کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با ابزار تازه گوگل، اطلاعات شخصی خود را در فضای دارک وب پایش کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید