توهین به حدیث فولادوند با جشن طلاق !

به گزارش آموزشگاه ما، در چند روز اخیر اخباری از طلاق حدیث فولادوند و رامبد شکرآبی در فضای مجازی منتشر شده است که خود حدیث فولادوند این خبر را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته بود. بعد از آن فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که خیلی ها آن را جشن طلاق خانم بازیگر معرفی کردند اما با نگاه به این فیلم معین می گردد که حدیث خانم در اقدامی انساندوستانه جشنی در منطقه محروم گرفته تا بچه ها را شاد کند و به نظر می رسد کسانیکه چنین سو استفاده ای از فیلم انسانی خانم بازیگر نموده اند باید خجالت بکشند.

توهین به حدیث فولادوند با جشن طلاق !

حدیث فولادوند فعالیت هنری را از کودکی آغاز کرد حدیث فولادوند در دوازده سالگی زیر نظر گلاب جمعه آموزش دید حدیث فولادوند در نمایش گل های دوستی روی صحنه رفت حدیث فولادوند برای اولین بار نقش کوتاهی را در فیلم دست های آلوده به کارگردانی سیروس الوند بازی کرد و بدین ترتیب اولین حضورش را در سینما در سال 1378 اعلام کرد حدیث فولادوند که پس از گرایش به هنرهای مختلف از جمله موسیقی و نقاشی اکنون خود را در بازیگری پیروز می دید یک سال بعد از اولین تجربه خود، در فیلم سینمایی مارال به کارگردانی مهدی صباغ زاده هنرنمایی کرد.

درخشش حدیث فولادوند در تلویزیون با بازی در سریال تلویزیونی سریال گمگشته آغاز شد. او هم چنین در مجموعه های تلویزیونی سال های خاکستری، دیوار شیشه ای، معصومیت از دست رفته بازی کرده است. وی علاوه بر آن در نمایش مده آ نیز نقش آفرینی کرده است.در چند روز اخیر اخباری از طلاق حدیث فولادوند و رامبد شکرآبی در فضای مجازی منتشر شده است که خود حدیث فولادوند این خبر را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته بود.

سوابق بازیگری حدیث فولادوند

حدیث فولادوند تا کنون بازی های قابل قبولی ارائه داده و باعث مطرح شدن وی بین مخاطبان تلویزیون و سینما شده است. فولادوند در اوایل بازیگری در سینما بیشتر در ژانرهای درام، جدی و اجتماعی ظاهر می شد و داشت به ستارهٔ آن روزها تبدیل می شد. با اکران فیلمهای غزل، همکلاس، رز زرد و کما، بر سر زبان ها افتاد. اما با بازی در فیلم شاخه گلی برای عروس راستا بازیگری را تغییر داد و در فیلمهای کمدی دیگری مثل کلاهی برای باران، چشمک، افراطی ها، داماد خجالتی، دزدان خیابان جردن حضور پیدا کرد. گویا خودش عرصه طنز را ترجیح داد. اما در تلویزیون فرایند گذشته را ادامه داد و در فیلمهای تلویزیونی و تله فیلم های زیادی که مظمون اجتماعی داشتند ایفای نقش کرد. فولادوند در آثار داود میرباقری همواره خوش درخشید. اولین همکاری اش با میرباقری در مسافر ری بود.

پرستو صالحی در کنار حدیث فولادوند

نقش کوتاهی را داشت. در نقش دختری به نام ستاره بود. در سریال معصومیت ازدست رفته و با بازی در نقش رباب که نقش های اصلی و محوری سریال بود، بار دیگر در تلویزیون درخشید. بازی روان و باورپذیری در این سریال داشت که در فکر مخاطبان خواد ماند. در پروژه مختارنامه هم با بازی در نقش راحله همسر ابراهیم ابن مالک اشتر نخعی، بار دیگر جلوی دوربین میرباقری رفت. وی هم اکنون در فیلم جدیدش تتل و راز صندوقچه بازی می نماید که عکسهای منتشرشده از گریم عجیبش در این فیلم گواه این است که فیلم در ژانر کودک می باشد. . فولادوند فیلم دزدان خیابان جردن را در نوبت اکران دارد که بزودی اکران می گردد.برخی بازی فولادوند در فیلم هدف اصلی را ضعیف میدانند و از او انتقاد کردند. در کل فیلم هدف اصلی نتوانست مخاطبان را راضی نگهدارد و ضعیفی فقط به بازی بازیگران نبود. بلکه فیلمنامه و کارگردانی هم به این امر مربوط می شد.

حدیث فولادوند و همسرش

حدیث فولادوند در سال 1389 به ازدواج رامبد شکرابی عایدی.در حال حاضر حدیث فولادوند و همسرش رامبد شکرابی در شمال ایران و در شهر ساری زندگی می نمایند. آنها یک بوتیک لباس های مجلسی زنانه هم در این شهر دارند.رامبد در این رابطه می گوید:من و خانم فولادوند مدتی بود که به فکر ازدواج بودیم و من این کار را برای بعد از سفری که به خارج از کشور داشتم موکول کردم.دوست نداشتیم زیاد رسانه ای بگردد ولی خوب از اینکه زندگی با همسرم را آغاز کرده ام خرسند هستم.در این جشن ازدواج رامبد وحدیث فولادوندبازیگرانی همانند:دانیال عبادی,سیاوش خیرابی,پژمان بازغی,رضا یزدانی,امیر حسین رستمی ,لیندا کیانی و… حضور داشتند.

بیوگرافی همسر حدیث فولادوند

متولد سال 1351 در تهران. او بازیگری را از سال 1373 با فیلم ترانزیت ساختهٔ مرحوم علی سجادی حسینی آغاز کرد. شکرآبی در این سال ها در تلویزیون هم فعالیت داشته است. او بازیگری در تلویزیون را از سال 1375 با مجموعهٔ تلویزیونی تنگنا آغاز کرد.

قسمتی از مصاحبه حدیث فولادوند و رامبد شکرآبی

آقای شکرآبی! حدیث فولادوند چه ویژگی هایی داشت که او را به عنوان شریک زندگی تان انتخاب کردید؟

همان طور که حدیث گفت عشق و علاقه ای که بین ما وجود داشت و شناختی که از یکدیگر به دست آورده بودیم باعث شد به انتخاب یکدیگر پاسخ مثبت بدهیم. البته بعد از داستان عشق و علاقه به تفاهم اخلاقی رسیدیم و فهمیدیم که می توانیم با هم زیر یک سقف زندگی کنیم و مسائل را با یکدیگر حل و فصل کنیم. همه این نکات باعث ازدواج من و حدیث شد.

به نظر شما حدیث فولادوند همسر آرام و صبوری است؟

بله. صددرصد همین طور است. بالاخره زندگی با رامبد شکرآبی صبوری بسیاری می خواهد [می خندد]. من مجموعه ای از صفات خوب را در حدیث دیدم. صفاتی که مکمل شخصیت من خواهد بود. اگرچه نمی توان هر خصوصیت اخلاقی را تک به تک توضیح داد، اما در کلیت من و حدیث کامل نماینده یکدیگر هستیم، اما بیشتر از همه اینها صبر و صداقت حدیث دوست داشتنی است.

فولادوند:البته من کلا شخصیت آرامی دارم، اما برخی وقت ها به شدت شیطنت هایم اوج می گیرد و مدام حرف می زنم.

چرا شمال کشور (ساری) را برای زندگی انتخاب کردید؟

شکرآبی:به خاطر خیلی از مسائل. آب و هوای معتدل، عدم ترافیک، بهار زیبا، پاییز و زمستان بسیار خوب و... ما اهل شمال نیستیم، اما مردم آنجا نیز ما را به خوبی پذیرفته اند. از مزیت های دیگر این شهر راستا بسیار نزدیک آن به تهران است.

در طول زندگی هنری تان تا به حال به معروفیت هم فکر کرده اید؟

فولادوند:در حال حاضر خیر. چون بعد از این همه سال دیگر مردم چهره مرا می شناسند. من بیشتر به پیشرفت در کار فکر می کنم تا معروفیت. هیچ وقت هم مغرور نشده ام، اما در مقطعی از زمان بسیار از این معروفیت لذت می بردم. در حال حاضر معروفیت اصلا دغدغه ام نیست و به آن فکر نمی کنم.

فیلم شناسی حدیث فولادوند

فیلمهایی که او در آنها نقش آفرینی کرده به توضیح زیر است:

1395 تتل و راز صندوقچه (وحید گلستان)

1389 داماد خجالتی (آرش معیریان)

1389 دزدان خیابان جردن (وحید اسلامی)

1388 افراطی ها (جهانگیر جهانگیری)

1386 چشمک (جهانگیر جهانگیری)

1386 شب حورا (شهاب ملت خواه)

1385 کلاهی برای باران (مسعود نوابی)

1384 گاهی واقعی (رامین لباسچی)

1384 هدف اصلی (قدرت الله صلح میرزایی)

1383 شاخه گلی برای عروس (قدرت الله صلح میرزایی)

1382 آقا (امید بهکار)

1382 تب (رضا کریمی)

1382 فریاد در شب (کریم رجبی)

1382 کما (آرش معیریان)

1381 رز زرد (داریوش فرهنگ)

1380 هم کلاس (سعید خورشیدیان)

1380 غزل (محمدرضا زهتابی)

1379 مسافر ری (سید داود میرباقری)

1379 مارال (مهدی صباغ زاده)

1378 دست های آلوده (سیروس الوند)

مجموعه تلویزیونی حدیث فولادوند

1394 محله گل و بلبل (احمد درویش علیپور)

1392 معمای شاه (محمدرضا ورزی)

1385 مختارنامه (داوود میرباقری)

1384 گارد ساحلی (محسن شاه محمدی)

1383 شب عقرب (مسعود آب پرور)

1381 معصومیت از دست رفته (داوود میرباقری)

1380 گم گشته (رامبد جوان)

1380 دیوار شیشه ای (ساموئل خاچیکیان)

1378 سال های خاکستری (مهدی صباغ زاده)

منبع: رکنا
انتشار: 30 فروردین 1401 بروزرسانی: 30 فروردین 1401 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 854

به "توهین به حدیث فولادوند با جشن طلاق !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توهین به حدیث فولادوند با جشن طلاق !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید