خروج بتمن از صف اکران 2021

به گزارش آموزشگاه ما، فیلم سینمایی بتمن از فهرست اکران سینما های دنیا در سال 2021 خارج و با تصمیم کمپانی برادران وارنر اکران آن به سال آینده موکول شد.

خروج بتمن از صف اکران 2021

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از ورایتی، پس از تعویق فیلم زمانی برای مردن نیست از مجموعه جیمز باند، حالا کمپانی برادران وارنر یک فیلم مهم دیگر را از تقویم اکران خارج نموده و زمان اکران بتمن و شماری از فیلم های مهم دیگر خود را به آینده دورتری موکول نموده است.

بتمن با بازی رابرت پتینسون در نقش اصلی قرار بود یکم اکتبر 2021 راهی سینما ها شود، اما حالا 4 مارس 2022 برای اکران آن انتخاب شده است. همچنین گفته شده فیلم تل ماسه دنیس ویلنوو نیز دیگر قرار نیست 18 دسامبر سال جاری اکران شود و تاریخ اکران این فیلم تا یکم اکتبر 2021 به تعویق افتاده است.

اما از دیگر تغییر ها در زمان اکران فیلم ها، نمایش ماتریکس 4 است که اعلام شده چند ماه زودتر از زمانی که قبلاً وعده داده شده بود راهی سینما ها می شود. این فیلم که به کارگردانی لانا واچوفسکی ساخته می شود با بازی کیانو ریوز و کری-آن ماس که قرار بود یکم آوریل 2022 اکران شود حالا گفته شده 22 دسامبر 2021 راهی سینما ها می شود.

فلش با بازی ازرا میلر نیز از 3 ژوئن به 4 نوامبر 2022 تغییر زمان داده است و در همین حال اکران شزم 2 نیز عقب افتاده و از 4 نوامبر 2022 به 2 ژوئن 2023 تغییر زمان داده است.

ماجرا های ابرقهرمانی آدام سیاه نیز که قرار بود 22 دسامبر 2021 اکران شود و اقتباس از بازی ماین کرافت هم که قرار بود 3 مارس 2022 اکران شوند، اصلاً از تقویم نمایش بیرون آمده اند و روشن نیست چه زمانی برنامه اکرانشان خواهد بود.

وارنر برادرز گفته است این به تعویق افتادن اکران ها به دلیل تاخیری است که در فراوری فیلم ها ایجاد شده است. بتمن که در دست فراوری بود در ماه مارس به دلیل شیوع کرونا متوقف شد و پس از اینکه شماری از فیلم های هالیوودی چراغ سبز ادامه کارشان را گرفتند باز با مسائل متعددی روبه رو شدند. از جمله فراوری بتمن که در بریتانیا از سر گرفته شده بود چند روز پس از آنکه روشن شد رابرت پتینسون مبتلا به کرونا شده متوقف شد و در نهایت گفته شد او در اواخر سپتامبر سر کار برمی شود.

از سوی دیگر ساخت ادامه ماتریکس زودتر از آنچه انتظار می رود کامل می شود و این فیلم پس از آنکه فراوریش در آلمان از سر گرفته شد به سرعت کارش را ادامه داد.

برای مالکان سینما ها نبودن فراوریات جدید به معنی از دست رفتن مخاطب است. نزدیک به حدود 70 درصد از سینما های آمریکا پس از تعطیل شدن در ماه مارس کارشان را از سر گرفتند، ولی هنوز سینما های نیویورک و لس آنجلس به کار بازنگشته اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 20 آبان 1399 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 79

به "خروج بتمن از صف اکران 2021" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خروج بتمن از صف اکران 2021"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید