ضرر بزرگ لیونل مسی به باشگاه بازسلونا

به گزارش آموزشگاه ما، به نقل از نشریه اسپورت کاتالونیا، سینتو آیرام، مدیر بازاریابی ورزشی باشگاه بارسلونا در دوره ریاست خوسپ ماریا بارتومئو (رئیس مستعفی باشگاه) فاش کرد که عدم اطمینان درباره آینده مسی و ماندن یا نماندن این ستاره آرژانتین در نوکمپ، تمدید قرارداد باشگاه بارسلونا با اسپانسر پیراهن این تیم، شرکت راکوتن ژاپن را در هاله ای از ابهام است.

ضرر بزرگ لیونل مسی به باشگاه بازسلونا

از پروفایل ما وبلاگ حامد دیدن نمایید.

آیرام در یک گفت و گو با خبرگزاری EFE اسپانیا، فاش کرد که رقم قرارداد راکوتن با باشگاه بارسلونا که بالغ بر 55 میلیون یورو در سال بود به 30 میلیون یورو کاهش پیدا کرده که اصلی ترین دلیل آن مسائل مربوط به لیونل مسی و البته خروج لوئیس سوارس و نیمار از جمع آبی و اناری های کاتالونیا بوده است.

او گفت: اینکه شیوع ویروس کرونا باعث کاهش ارقام دریافتی ما از اسپانسرها شده درست است، چون آنها کمتر دیده می شوند، اما توافق 30 میلیون یورویی اجرا شده با راکوتون بیشتر به دلیل عدم اطمینان این شرکت از آینده لیونل مسی بوده است. در واقع خود من هم الان شک دارم که آیا این قرارداد واقعاً 30 میلیون یورو می ارزد یا نه. راکوتن زمانی همکاری تجاری اش را با بارسلونا آغاز کرد که مثلث مسی، سوارس و نیمار در این تیم حضور داشت و از نظر مالی این یک قرارداد یک بمب مالی بود. اما اکنون با توجه به رفتن سوارس و نیمار و همینطور تردید هایی که درباره ماندن مسی وجود دارد، اوضاع فرق کرده است.

مدیر بازرگانی سابق باشگاه بارسلونا افزود: زمانی که شما می خواهید محصولات تولید باشگاه بارسلونا را در سراسر دنیا بفروشید، از چهره مسی روی آنها استفاده می کنید. اما زمانی که شما نمی دانید آیا باز هم قادر به انجام چنین کاری هستید یا نه دیگر جرأت نمی کنید که با بارسلونا قراردادتان را برای سه یا چهار سال دیگر تمدید کنید چون اسپانسرها نمی دانند که ارزش این باشگاه بدون مسی چقدر خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 149

به "ضرر بزرگ لیونل مسی به باشگاه بازسلونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرر بزرگ لیونل مسی به باشگاه بازسلونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید