مجموعه کتاب های طنز جزیره بی تربیت ها بازنشر شد

به گزارش آموزشگاه ما، به گزارش خبرنگاران (ایبنا)؛ راوی کتاب جزیره بی تربیت ها پسری نوجوان است که ماجراهای خود و خانواده اش در یک کاخ را تعریف می نماید. آنها بازماندگان یک سلسله هستند و به عنوان مراقب و راهنما در کاخ باقی مانده اند.

مجموعه کتاب های طنز جزیره بی تربیت ها بازنشر شد

در پشت جلد مجموعه کتاب جزیره بی تربیت ها آمده است: ما خانواده سلطنتی بی تربیت ها هستیم. البته سال هاست که کاخ به موزه تبدیل شده. مردم برای دیدن این جا می آیند و برای همین ما توی کاخ کار می کنیم. پادشاه، سرایدار کاخ است و ملکه، آشپزخانه را می چرخاند. من و خواهرم هم برای بازدیدنماینده های خسته چارپایه می گذاریم و انعام می گیریم.

بر اساس این خبر، کتاب جزیره بی تربیت ها 1 و 2 با شمارگان 37هزار و 500 نسخه به چاپ هشتم، جزیره بی تربیت ها 3 با شمارگان 32هزار و 500 نسخه به چاپ هفتم، جزیره بی تربیت ها 4 با شمارگان 27هزار و 500 نسخه به چاپ ششم و جزیره بی تربیت ها 5 با شمارگان 25هزار نسخه به چاپ پنجم رسیده است.

اولین کتاب این مجموعه سال 1390 و پنجمین شماره آن سال 1395 از سوی کانون پرورش فکری برای بچه ها و نوجوانان برای مخاطبان بالای 9 سال (نونهال) با قطع رقعی منتشر شد.

مجموعه طنز جزیره بی تربیت ها از محبوب ترین و پرخواننده ترین کتاب ها در مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری به شمار می رود. علاقه مندان می توانند این کتاب ها را به ترتیب با قیمت های 45 هزار تومان، 48 هزار تومان، 42 هزار تومان، 45 هزار تومان و 50 هزار تومان از فروشگاه های کانون پرورش فکری در سراسر کشور و بعلاوه پایگاه فروش اینترنتی محصولات کانون به نشانی digikanoon.ir تهیه نمایند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 24 اسفند 1401 بروزرسانی: 24 اسفند 1401 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 1059

به "مجموعه کتاب های طنز جزیره بی تربیت ها بازنشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجموعه کتاب های طنز جزیره بی تربیت ها بازنشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید