آموزش درست کردن پادری با کاموا به شکل منگوله

به گزارش آموزشگاه ما، پادری انواع گوناگونی دارد که یکی از آن ها پادری با کاموا است. در اینجا آموزش پادری با کاموا به شکل منگوله را در نظر گرفته ایم.

آموزش درست کردن پادری با کاموا به شکل منگوله

آموزش درست کردن پادری با کاموای منگوله ای

خبرنگاران | سرویس خانه داری - وسایل لازم:

  • کاموای رنگی
  • قیچی
  • توری دانه درشت (توری هایی که مانع آمدن پشه به داخل خانه هستند مناسب است.)

ساخت پادری با کاموا

این پادری را به شیوه بسیار ساده اما شگفت انگیزی می توانید درست کنید. کاموا را به هر رنگی که مورد علاقه شماست انتخاب کنید. اگر از کامواهایی که ضخامت بیشتری دارند بهره ببرید، کار شما بهتر خواهد بود. برای مرحله بعد به سه شیوه می توانید عمل کنید تا منگوله کاموا درست کنید. پوم پوم یا همون منگوله های کاموایی را غیر از استفاده برای روی کلاه، می توانید برای کارهای دیگر هم بهره ببرید.

روش های درست کردن منگوله برای پادری با کاموا

  • راه اول این است که مقدار زیادی از کاموا را دور 4 انگشت یک دستتان بپیچید و سپس وسط آن را محکم با یک تکه کاموا ببندید و سپس آن را از میان انگشتانتان خارج کنید و سر حلقه های کاموا را با قیچی بچینید.
  • راه دوم این است که می توانید از یک مقوا برای پیچیدن کاموا بهره ببرید.
  • راه سوم این است که از یک ابزار شانه مانند برای درست کردن منگوله کاموایی بهره ببرید.

برای آغاز کاموا را به مقدار زیاد دور یک دستتان بپیچید. هرچه مقدار پیچش ها زیادتر باشد بهتر است چون منگوله شما پر تر می گردد. سپس یک تکه از همان کاموا را از زیر تمام کامواها رد کنید. می توانید برای رد کردن این رشته کاموا از زیر تمام رشته های دیگر از یک قلاب بهره ببرید یا بعد از این که انگشت هایتان را از زیر کامواها بیرون آوردید، این رشته کاموا را از زیر بقیه رد کنید. پس از رد شدن رشته کاموای اضافی آن را دور تمام کاموا ها محکم گره کنید.

نکته: اگر می خواهید که منگوله های شما از چندین رنگ تشکیل شوند باید از چند رنگ کاموا در هر منگوله بهره ببرید.

بعد از اینکه منگوله های کاموایی را ایجاد کردید باید توری را بردارید و منگوله ها را با استفاده از یک قلاب، سوزن و یا میل بافتنی با یک تکه از نخ خود منگوله به پشت توری گره بزنید. تمام سطح توری را باید از منگوله های کاموایی پر کنید.

توجه داشته باشید که پادری با کاموا را می توانید بسته به سلیقه خود به شکل دایره، بیضی، مرستطیل و یا هر شکل دیگری درست کنید. فقط کافیست که توری را به شکل مورد نظر خود برش دهید تا پادری با کاموا به همان شکل درست گردد. هر چه از رنگ های کاموای زیباتری بهره ببرید و دقت عمل بیشتری به خرج دهید پادری با کاموا زیباتر از آب در خواهد آمد.

منبع: setare.com
انتشار: 9 اسفند 1399 بروزرسانی: 9 اسفند 1399 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 301

به "آموزش درست کردن پادری با کاموا به شکل منگوله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش درست کردن پادری با کاموا به شکل منگوله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید