آموزش و پرورش بابت تاخیر در پرداخت حقوق اسفند فرهنگیان عذرخواهی کرد

به گزارش آموزشگاه ما، وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای ضمن عذرخواهی از تأخیر پیش آمده در پرداخت حقوق اسفند ماه معلمان، گفت: با توصیه های رئیس جمهور در جلسه روز گذشته هیات دولت، در مورد پرداخت تفاوت مزایای رتبه بندی معلمان طی روز های آینده، تصمیم گیری و اقدام خواهد شد.

آموزش و پرورش بابت تاخیر در پرداخت حقوق اسفند فرهنگیان عذرخواهی کرد

به گزارش ایسنا، وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه ای اظهار داشت که ضمن تبریک ایام و آرزوی سالی پر خیر و برکت برای همه همکاران فرهنگی گرامی، از تأخیر پیش آمده در پرداخت حقوق اسفند ماه، صمیمانه از همکاران دلسوز و خانواده محترمشان پوزش می طلبیم. خدمتگزاران شما در وزارت آموزش و پرورش در طول یک سال گذشته برای دفاع از حقوق همکاران و اجرای کامل قانون رتبه بندی به عنوان یکی از ارکان مقرر در سند تحول بنیادین از هیچ تلاشی فرو گذاری نکرده اند.

توقع و انتظار این بود که سازمان های پشتیبان و تأمین کننده منابع در اجرای این قانون همراهی به مراتب بهتری با نظام تعلیم و تربیت می داشتند؛ لیکن باتوجه به اختلاف مبانی محاسبه فوق العاده رتبه بندی و بار مالی مربوطه با سازمان برنامه و بودجه کشور، حقوق اسفند به صورت علی الحساب پرداخت می گردد.

بدیهی است، نظر به هماهنگی به عمل آمده و حمایت های رئیس جمهور محترم در فرمایشات روز گذشته هیئت محترم وزیران، در مورد پرداخت تفاوت مزایای رتبه بندی همکاران عزیز طی روز های آینده تصمیم گیری و اقدام خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 29 اسفند 1401 بروزرسانی: 29 اسفند 1401 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 1061

به "آموزش و پرورش بابت تاخیر در پرداخت حقوق اسفند فرهنگیان عذرخواهی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش و پرورش بابت تاخیر در پرداخت حقوق اسفند فرهنگیان عذرخواهی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید