انتصاب مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی

به گزارش آموزشگاه ما، خبرگزاری خبرنگاران- محمد باغستانی در جلسه هیئت مدیره شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، به عنوان مدیر عامل نو این شرکت انتخاب شد.

انتصاب مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از بازار سرمایه (سنا)، در جلسه ای که امروز 23 آبان در محل شرکت سپرده گذاری مرکزی برگزار گردید، باغستانی به عنوان مدیرعامل نو این شرکت برگزیده شد.

بر اساس این گزارش، محمد سجاد سیاهکار زاده به عنوان رئیس هیئت مدیره و غلامرضا ابوترابی به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره و قائم مقام مدیرعامل، محسن رحمتی و افسانه اروجی دیگر اعضای هیئت مدیره شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه هستند.

باغستانی که دانش آموخته دوره دکتری مدیریت اقتصادی است، عضویت در هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری پردیس و کارگزاری بانک کارآفرین و بعلاوه مدیرعاملی و عضویت درهیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری تدبیرگران فردا را در کارنامه فعالیت اجرایی خود دارد.

پیش از این، حسین فهیمی به مدت بیش از 4 سال مدیر عاملی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه را برعهده داشت و علیرضا حاج نوروزی، حامد سلطان نژاد و محمدرضا محسنی از دیگر مدیران عامل این شرکت بودند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 25 آذر 1400 بروزرسانی: 25 آذر 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 729

به "انتصاب مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتصاب مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید