باشگاه پرسپولیس با تصمیمات دادگاه عالی ورزش مخالفت کرد

به گزارش آموزشگاه ما، به گزارش خبرنگاران، باشگاه النصر عربستان که بعد از شکست برابر پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا مدعی تخلف نماینده کشورمان در جابجایی شد و از این موضوع به کنفدراسیون آسیا شکایت کرد، به دلیل نتیجه نگرفتن از این اقدام خود اخیراً شکایت خود را به دادگاه عالی ورزش (CAS) اعلام کرده است.

باشگاه پرسپولیس با تصمیمات دادگاه عالی ورزش مخالفت کرد

دادگاه عالی ورزش هم روز گذشته (12 آذرماه) در نامه ای به باشگاه پرسپولیس، ثبت شکایت باشگاه النصر عربستان علیه کنفدراسیون فوتبال آسیا و پرسپولیس در این دادگاه را به اطلاع مسئولان باشگاه رساند.

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس با اشاره به این موضوع در بیانیه ای اعلام کرده است: این دادگاه (CAS) از خواندگان پرونده مورد اشاره درخواست کرد تا نظرشان را در خصوص برخی از نکات آئین رسیدگی به خصوص رسیدگی به صورت فوری به این پرونده جهت صدور رأی تا قبل از تاریخ برگزاری مسابقه فینال، حداکثر طی مدت 24 ساعت اعلام کنند.

مدیریت و تیم حقوقی باشگاه پرسپولیس ضمن بررسی لازم و اخذ نظر از متخصصان امر حقوق ورزشی، با توجه به شکست تیم النصر در مسابقه نیمه نهایی و همچنین نتایج 2 مرحله رسیدگی در کمیته انضباطی و کمیته استیناف AFC و بی پایه و اساس بودن ادعاهای باشگاه عربستانی علیه پرسپولیس، مخالفت قاطع خود را با این شرایط اعلام داشته و همچنان به شایستگی فنی و حقوقی حضور پرسپولیس در مسابقه فینال تاکید دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 190

به "باشگاه پرسپولیس با تصمیمات دادگاه عالی ورزش مخالفت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس با تصمیمات دادگاه عالی ورزش مخالفت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید