اقدام عجیب الهلال علیه پرسپولیس، سعودی ها به خواسته شان می رسند؟

به گزارش آموزشگاه ما، نمایندگان عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در پی راه چاره جدیدی جهت افزایش تعداد تماشاگران خود هستند.

اقدام عجیب الهلال علیه پرسپولیس، سعودی ها به خواسته شان می رسند؟

گروه ورزشی خبرنگاران، دو باشگاه النصر و الهلال عربستان از فدراسیون فوتبال کشورشان درخواست نموده اند تا در مکاتبه با کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهان افزایش تماشاگران برای بازیهای مرحله یک چهارم نهایی و مراحل بالاتر گردد.

با توجه به اینکه هفته گذشته بازی الهلال و النصر تیم های عربستان و ژاپن در این کشور و با حضور حداکثری طرفداران فوتبال و با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار گردید حالا عربستانی ها قصد دارند رضایت ای اف سی را برای حضور تعداد بیشتری از تماشاگران در لیگ قهرمانان آسیا جلب نمایند.

پیش از این، میزبانی مراحل یک چهارم و نیمه نهایی منطقه غرب آسیا و ملاقات پایانی لیگ قهرمانان آسیا به عربستان واگذار شده بود و حالا که دو نماینده این کشور به مرحله یک چهارم نهایی رسیده اند، امیدوارند با حضور بیشتر تماشاگران عربستانی، شانسشان برای رسیدن به مراحل بعدی افزایش پیدا کند.

پیش از این ای اف سی با پر شدن 50 درصد ظرفیت دو استادیوم میزبان بازیهای مرحله یک چهارم نهایی موافقت نموده بود و حال باید منتظر ماند و دید قدرت سعودی ها و لابی قوی آنها در ای اف سی، منجر به نتیجه خواهد شد یا نه.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 آذر 1400 بروزرسانی: 3 آذر 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 708

به "اقدام عجیب الهلال علیه پرسپولیس، سعودی ها به خواسته شان می رسند؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "اقدام عجیب الهلال علیه پرسپولیس، سعودی ها به خواسته شان می رسند؟" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام عجیب الهلال علیه پرسپولیس، سعودی ها به خواسته شان می رسند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید