بایرن مونیخ مقابل فرایبورگ بازنده می گردد؟، استفاده از 12 بازیکن برای چند ثانیه

به گزارش آموزشگاه ما، بایرن مونیخی ها ممکن است به علت استفاده از یک بازیکن بیشتر در بازی شب گذشته خود مقابل فرایبورگ بازنده شوند.

بایرن مونیخ مقابل فرایبورگ بازنده می گردد؟، استفاده از 12 بازیکن برای چند ثانیه

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال بایرن مونیخ در حالی شب گذشته (آدینه) در هفته بیست و هشتم بوندس لیگای آلمان با نتیجه 4 بر یک میزبان خود فرایبورگ را از پیش رو برداشت و به صدرنشینی اش ادامه داد که ممکن است به علت استفاده از 12 بازیکن در زمین برای چند ثانیه، بازنده این بازی گردد.

در دقیقه 86، کورنتین تولیسو و کینگسلی کومان از سوی یولیان ناگلسمان تعویض شدند و جای خود را به ترتیب به مارسل سابیتزر و نیکلاس زوله دادند، اما در صحنه این تعویض ها تنها تولسیو از زمین خارج شد و در حالی دو بازیکن دیگر باواریایی ها وارد زمین شدند که هنوز کومان (زننده گل سوم بایرن) در زمین بود و بایرن حدود 17 ثانیه در زمین 12 نفره بود.

بازیکنان فرایبورگ وقتی متوجه این موضوع شدند بلافاصله به کریستین دینگرت داور بازی موضوع را اطلاع دادند و به این موضوع معترض شدند. بازی به این خاطر حدود هشت دقیقه متوقف شد و مسؤلان دو تیم به بحث در این مورد پرداختند. ظاهراً کومان نمی دانسته که باید تعویض گردد، چون داور چهارم روی تابلوی تعویض به جای شماره 11، شماره 29 را که شماره قدیم این بازیکن فرانسوی بوده، به نمایش در آورده است.

کریستین دینگرت داور بازی راجع به اتفاق انجام شده، گفت: این اشتباه از جانب خانم کاتلین کروگر مدیر تیم بایرن مونیخ صورت گرفت، نه از جانب ما. او شماره 29 را که شماره قدیمی کومان بوده، به جای شماره 11 به داور چهارم داده است. ما به این موضوع در گزارش بازی اشاره کردیم.

یولیان ناگلسمان در این باره گفت: شرایط مبهمی بود. تولیسو مسئله ای از ناحیه معده داشت و بلافاصله پس از تعویض شدنش به رختکن رفت. کومان هم در آن صحنه به خاطر عدد روی تابلوی تعویض نمی دانست که باید از زمین بیرون بیاید و برای هشت یا 9 ثانیه در زمین ماند. در آن فاصله هم اتفاقی که در سرنوشت بازی تأثیر بگذارد، رخ نداد.

کریستین اشترایش سرمربی فرایبورگ هم درباره اینکه آیا این باشگاه به اتفاق انجام شده اعتراض خواهد نمود یا خیر، گفت: به نظرم یکسری قوانین برای اتفاقی که انجام شده است، وجود دارد. فرایبورگ، بایرن مونیخ و تمامی باشگاه ها مشمول این قوانین هستند. چیز دیگری نمی توانم بگویم.

مانوئل نویر دروازه بان سرخپوشان مونیخی هم در این باره گفت: نگرانی از این بابت ندارم. اتفاق خاصی در آن 20 ثانیه نیفتاد. انتظار دارم برد ما به حساب بیاید.

باشگاه فرایبورگ تا روز دوشنبه فرصت دارد در صورت تمایل به اتفاق انجام شده به فدراسیون فوتبال آلمان اعتراض کند. پس از این بازی حسن صالیحیمدزیچ (مدیر ورزشی بایرن) و الیور کان (مدیر اجرایی بایرن) با یوخن سایر مدیر ورزشی فرایبورگ گفت وگویی محبت آمیز داشتند. بایرن انتظار ندارد فرایبورگ به اتفاق انجام شده، اعتراض کند.

فیلم این اتفاق را در زیر ببینید:

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 خرداد 1401 بروزرسانی: 17 خرداد 1401 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 896

به "بایرن مونیخ مقابل فرایبورگ بازنده می گردد؟، استفاده از 12 بازیکن برای چند ثانیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایرن مونیخ مقابل فرایبورگ بازنده می گردد؟، استفاده از 12 بازیکن برای چند ثانیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید