برگزاری رقابت های ویژه منجیان غریق در تمام رده های سنی

به گزارش آموزشگاه ما، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، محمدجواد پذیرفته با تاکید بر اهمیت فعالیت منجیان غریق در پیشگیری از حوادث آبی و لزوم آماده بودن همیشگی آنها، برگزاری رقابت میان ناجیان غریق را یکی از اولویت های مصوب کمیته مسابقات برای ماه های آینده عنوان نمود.

برگزاری رقابت های ویژه منجیان غریق در تمام رده های سنی

وی که از پیشکسوتان نجات غریق کشور است، گفت: ساماندهی فعالیت منجیان غریق یکی از اولویت های فدراسیون در دوره جدید است، در این راستا کمیته مسابقات هم بر لزوم حفظ آمادگی ناجیان و در اختیار داشتن آنها در تمام رده ها تاکید دارد به همین دلیل برگزاری رویدادی ویژه منجیان در سال جدید را مصوب نموده ایم به خصوص که سال گذشته به خاطر کرونا فعالیت های ناجیان با رکود بی سابقه ای روبرو شد.

پذیرفته با تاکید بر اینکه تنها ناجیانی که دارای گواهینامه مورد تایید فدراسیون هستند می توانند در رویداد پیش بینی شده شرکت نمایند، گفت: این رویداد برای تمام رده های سنی تعریف شده است. هدفم این است که منجیان غریق جوان و پیشکسوت این حوزه را همزمان به صورت آماده در اختیار داشته باشیم.

وی در خصوص چگونگی برگزاری مسابقات و اینکه در بخش استخری برگزار خواهد شد یا ساحلی (دریایی)؟ گفت: مبنای کار بر این است که رویداد 1400 ناجیان غریق را در هر دو بخش برگزار کنیم.

مسئول کمیته مسابقات فدراسیون نجات غریق و غواصی که جزو ملی پوشان پیشین واترپلو کشور به حساب می آید در خصوص زمان برگزاری رویداد مورد نظر نیز گفت: پاندمی کرونا در برنامه ریزی قطعی و زمان مصوب مشخص نماینده است به طور کل در فصل گرما منجیان غریق فعالیت گسترده ای دارند و شرایط اجبار برای آمادگی آنها مهیاست بر همین اساس احتمالاً بعد از این دوره معمول برای شنا و در فصل پاییز مسابقات پیش بینی شده را برگزار می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 425

به "برگزاری رقابت های ویژه منجیان غریق در تمام رده های سنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری رقابت های ویژه منجیان غریق در تمام رده های سنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید