بهای رهن و اجاره آپارتمان 60 و 70 متری در تهران

به گزارش آموزشگاه ما، خبرنگاران : واسطه های ملکی می گویند دامنه انتخاب مستاجران در بازار اجاره فعلی محدود شده و متقاضیان متراژ تا 60 مترمربع و عظیم تر از 100 مترمربع بیشتر با کمبود فایل روبه رو هستند.

بهای رهن و اجاره آپارتمان 60 و 70 متری در تهران

به گزارش خبرنگاران به نقل از دنیای اقتصاد، هر چند قیمت های پیشنهادی بابت رهن و اجاره آپارتمان های اجاری به مراتب مناسب تر از ارقامی است که موجران در تابستان اعلام و پیشنهاد می کردند، اما در عین حال تعداد آپارتمان های اجاری عرضه شده در بازار راستا کاهشی که از ابتدای مهر در پیش گرفته را ادامه می دهد و تعداد عرضه جدید در این بازار بسیار اندک است. واسطه های ملکی می گویند دامنه انتخاب مستاجران در بازار اجاره فعلی محدود شده و متقاضیان متراژ تا 60 مترمربع و عظیم تر از 100 مترمربع بیشتر با کمبود فایل روبه رو هستند.

ویژگی تعداد قابل توجهی از فایل هایی که در این مقطع در بازار اجاره عرضه شده اند، محرومیت از یک یا دو امکان مهم ملکی یعنی پارکینگ و آسانسور است که سبب شده این املاک با رغبت کمتری برای انعقاد قرارداد از سوی مستاجران درحال جست و جو روبه رو شوند و در عین حال موجب شده قیمت آنها نسبت به سایر فایل های اجاری با تعدیل بیشتری نسبت به تابستان روبه رو گردد. در نتیجه اکنون آپارتمان های بدون امکانات را می توان قیمت مناسب ترین فایل های موجود در بازار اجاره مسکن توصیف کرد.

به نظر می رسد با آغاز آبان رفته رفته از تعداد فایل های رهن کامل در بازار اجاره نیز کاسته می گردد، کمااینکه در چند روز اخیر تعداد این فایل ها نسبت به آپارتمان هایی که با ترکیب پرداخت ودیعه و اجاره ماهانه فایل شده اند، کاهش محسوسی داشته است. واسطه های ملکی معتقدند این موضوع احتمالا متاثر از استمرار ناپایداری شاخص کل بورس و انصراف یک گروه از موجران سرمایه گذار از حضور در این بازار است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 105

به "بهای رهن و اجاره آپارتمان 60 و 70 متری در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهای رهن و اجاره آپارتمان 60 و 70 متری در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید