فراوری 2 خودرو با 5 ستاره کامل کیفی در آبان ماه 99

به گزارش آموزشگاه ما، تهران (پانا) - بر اساس آخرین گزارش ارزیابی کیفی اجرا شده توسط اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، آبان ماه سال جاری دو خودرو پیروز به کسب پنج ستاره کامل کیفی شدند.

فراوری 2 خودرو با 5 ستاره کامل کیفی در آبان ماه 99

به گزارش وزارت صنعت، اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت گزارش ارزیابی و ارزشیابی خودروهای ساخت داخل را منتشر کرد.

5 خودرو با سه ستاره کیفی در گروه وانت

در آبان ماه سال جاری در گروه خودروهای سبک و در بخش وانت و لیست قیمتی یک، وانت نیو پیکاپ فوتون دیزلی شرکت ایران خودرو دیزل سه ستاره کیفی به دست آورد.

در لیست قیمتی دو گروه خودروهای سبک و در بخش وانت نیز وانت های کارا 2000 تک کابین تیپ 3 و وانت کارا 2000 دو کابین تیپ 3 از فراوریات شرکت بهمن موتور، خودرو سایپا 151 شرکت سایپا بن رو و همچنین وانت نیسان ریچ زامیاد پیروز به کسب سه ستاره کیفی شده اند.

در همین گروه، وانت آریسان شرکت ایران خودرو دیزل با کسب دو ستاره کیفی در رده بعدی جای گرفته است و وانت های نیسان تک سوز و دوگانه سوز شرکت زامیاد هر کدام یک ستاره به دست آوردند.

در گروه سبک بخش سواری در لیست قیمتی یک، خودرو تیگو7، فراوری شده در شرکت مدیران خودرو سه ستاره کیفی دریافت نموده است.

همچنین در لیست قیمتی دو، پژو 2008 ایران خودرو/ایکاپ پیروز به کسب پنج ستاره کامل کیفی شد و بالاترین کیفیت را در میان تمامی خودروهای سبک و سنگین در آبان ماه سال جاری به خود اختصاص داد.

هایماS7 اتوماتیک ایران خودرو خراسان و SWM G01F شرکت سیف خودرو چهار ستاره کیفی را از آن خود نموده اند.

JAC-S3 و JAC-S5 کرمان موتور در این لیست قیمتی سه ستاره ای شدند و SWM G01 سیف خودرو نیز سه ستاره کیفی به دست آورد.

در این گروه و این کلاس قیمتی MVM X33S مدیران خودرو نیز دو ستاره کسب کرد.

فراوری 4 خودرو سواری با 4 ستاره کیفی در آبان ماه سال جاری

همچنین در کلاس قیمتی چهار، خودروهای پژو 207 و دنا پلاس از ایران خودرو هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.

در این لیست قیمتی، رانا، پژو 206SD، پژو 206 و دنا همگی از محصولات ایران خودرو سه ستاره کیفی را از آن خود کردند و پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو نیز سه ستاره ای شدند.

در این لیست، سمند تبریز ایران خودرو تبریز، پژو پارس خراسان ایران خودرو، پژو پارس کرمانشاه ایران خودرو، پژو پارس ایران خودرو، پژو پارس مازندران ایران خودرو مازندران و پژو پارس صنایع خودروسازی فردا همگی سه ستاره کیفی را از آن خود کردند.

همچنین پژو پارس فارس ایران خودرو فارس، پژو پارس اتوماتیک ایرانخودرو کرمانشاه و سورن ایران خودرو تبریز نیز سه ستاره کیفی کسب کردند.

پژو 405 خراسان ایران خودرو نیز در این لیست قیمتی، دو ستاره کیفی را از آن خود کرد.

در سطح قیمتی پنج نیز کوییکR پارس خودرو، کوییک و تیبا 2 و تیبا 2 پلاس شرکت سایپا، ساینای کاشان و تیبای سایپا سیتروئن نیز پیروز به دریافت 3 ستاره کیفی شدند.

کامیونت ایسوزو NMR85 با کیفیت ترین خودروی سنگین در آبان ماه

در بخش کامیونت، کامیونت ایسوزو NMR85 بهمن دیزل پیروز به کسب 5 ستاره کامل کیفی شد و بالاترین کیفیت را در میان تمام خودروهای سنگین در آبان ماه از آن خود کرد.

این خودرو سنگین در ارزشیابی مهرماه نیز توانست 5 ستاره کامل کیفی را به دست آورد.

کامیونت ایسوزو NPR75K و کامیونت شیلر بهمن دیزل چهار ستاره کیفی کسب کردند و کامیونت الوند شرکت سایپا دیزل نیز سه ستاره کیفی را کسب کرد.

در بخش کامیون نیز کامیون ایسوزو NPR75M بهمن دیزل چهار ستاره کیفی به دست آورد.

کامیون بنز WH ایران خودرو دیزل نیز سه ستاره کیفی را از آن خود کرد.

در بخش کشنده ، خودروی کشنده نیو فوتون 4Auman H شرکت ایران خودرو دیزل توانست چهار ستاره کیفی را به دست آورد و کشنده FAW J6 سیباموتور نیز چهار ستاره ای شد.

در این بخش، کشنده سیتراک C7 متعلق به شرکت پیلسان، سه ستاره کیفی را از آن خود کرد.

در بخش مینی بوس نیز مینی بوس ایسوزو سحر شرکت بهمن دیزل چهارستاره کیفی به دست آورد و شیلر بهمن دیزل نیز در لیست چهار ستاره ها نهاده شد.

در بخش اتوبوس بین شهری نیز اتوبوس بین شهری درسا از فراوریات عقاب افشان 4 ستاره به دست آورد.

آنالیز آمارهای رسمی منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از فراوری 542 هزار و 600 دستگاه خودروی سواری از ابتدای سال جاری تا سرانجام آبان ماه است. آماری که در مقایسه با مدت مشابه پارسال رشد 21.3 درصدی نشان می دهد.

در این مدت 52 هزار و 828 دستگاه وانت از سوی خودروسازان داخلی فراوری شد که در هم سنجی با پارسال رشد 20.4 درصدی داشته است.

فراوری اتوبوس، مینی بوس و ون، در این مدت کاهشی بود و با ثبت افت 6.1 درصدی به یک هزار و 188 دستگاه رسید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 243

به "فراوری 2 خودرو با 5 ستاره کامل کیفی در آبان ماه 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری 2 خودرو با 5 ستاره کامل کیفی در آبان ماه 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید