شکار لوکادیا در خودروی تشریفاتی پرسپولیس

به گزارش آموزشگاه ما، یورگن لوکادیا در میان ازدحام هواداران پرسپولیس از ساختمان باشگاه خارج شد.

شکار لوکادیا در خودروی تشریفاتی پرسپولیس

لوکادیا که از روز گذشته مراحل تست پزشکی خود را دنبال می نماید، امروز به باشگاه پرسپولیس رفت و پس از ملاقات با مدیران این باشگاه، از ساختمان باشگاه پرسپولیس خارج شد.

خروج لوکادیا از باشگاه در حالی رخ داد که بعضی از خبرنگاران میدانی حوزه پرسپولیس از حضور مهاجم نو پرسپولیس اطلاع یافتند و خود را به خیابان شیخ بهایی رساندند تا شاید اولین اظهارات مهاجم نو قرمز ها را ثبت نمایند.

در لحظه خروج مهاجم هلندی، محسن خلیلی مدیر آموزشگاه پرسپولیس وارد ساختمان باشگاه شد و برخورد گرمی با یورگن لوکادیا انجام داد. خلیلی که سابقه آقای گلی با پرسپولیس در لیگ برتر را دارد، لحظاتی را با او گپ زد تا لوکادیا با اسکورت حراست باشگاه پرسپولیس و همراهی امیرعلی حسینی، فاصله بین در باشگاه تا خودرو را طی کند.

در این فاصله هواداران پرسپولیس قصد داشتند با او عکس یادگاری بگیرندو چند نفر از آن ها پیروز به این کار هم شد، اما کوشش خبرنگاران برای صحبت با او به جایی نرسید.

نکته جالب اینکه باشگاه پرسپولیس از خودروی تشریفاتی مدل نو شرکت رنو برای انتقال لوکادیا از باشگاه به محل اقامتش استفاده کرد و در حالی که یک خبرنگار برای گرفتن عکسی مجذوب کننده از او وارد اتومبیل شده بود، ناگهان حراست باشگاه با برخوردی تند مانع از ثبت فریم بعدی شد تا اولین عکس ثبت شده از فوق ستاره هلندی، همین قابی باشد که او با عینک آفتابی و استایل خاص در خودروی مدل بالا نشسته و بی اعتنا به هیجان خبرنگاران و هواداران، صفحه نمایش موبایل خود را دیدن می نماید.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 25 مرداد 1401 بروزرسانی: 25 مرداد 1401 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 960

به "شکار لوکادیا در خودروی تشریفاتی پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکار لوکادیا در خودروی تشریفاتی پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید