طباطبایی: امیدوارم مدیران استقلال پشت استراماچونی پنهان نشوند و او بازگردد، به مدیران منصوب وزارت ورزش اعتماد ندارم

به گزارش آموزشگاه ما، پیشکسوت باشگاه استقلال ابراز امیدواری کرد، مدیران این باشگاه پشت استراماچونی پنهان نشوند و او به جمع آبی پوشان بازگردد.

طباطبایی: امیدوارم مدیران استقلال پشت استراماچونی پنهان نشوند و او بازگردد، به مدیران منصوب وزارت ورزش اعتماد ندارم

هادی طباطبایی درباره اتفاقاتی که پس از شکست تیم فوتبال استقلال مقابل تراکتور تبریز در فینال جام حذفی فوتبال رخ داد، به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: این قهرمانی را به طرفداران و باشگاه تراکتور تبریک می گویم. به همه آنهایی هم که باعث شدند استقلال این گونه به حاشیه برود و قهرمانی را از دست بدهد، تبریک ویژه ای می گویم! معین بود بازیکنان روحیه نداشتند و انگار به پاهای آنها، وزنه بسته بودند. تیم فوق العاده سنگین به نظر می رسید و معین بود بازیکنان و کادر فنی اش، تمرکز لازم را ندارند.

مدیران استقلال ضدفوتبالی رفتار و در تیم تنش دست کردند

وی با بیان اینکه این استقلال تیمی نبود که مقابل سپاهان و پرسپولیس بازی کرد، گفت: در هفته قبل از فینال اتفاقاتی رقم زدند که تیم به این نقطه رسید. در چند سال اخیر شاهد این قضایا بودیم و زمانی که استقلال به اوج نزدیک می گردد، به گونه ای رفتار می نمایند که تیم به نقطه اوج نرسد. استقلال ابتدای فصل و نیم فصل را از دست داده بود، اما با آرامش کارش را می کرد و اواخر فصل عملکرد بسیار خوبی داشت، اما مدیران باشگاه با حرکتی غلط و ضدفوتبالی با مربی دیگری مذاکره و برای تیم تنش درست کردند. آن وقت همه چیز را به گردن بازیکنان و کادر فنی می اندازند.

به مدیران منصوب وزارت ورزش اعتماد ندارم

پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان اینکه باید منشأ این اتفاقات معین گردد، توضیح داد: چرا قبل از فینال جام حذفی را برای مذاکره انتخاب کردید و تیم را به این روز انداختید که بازیکنان و مربیان بدون تمرکز وارد مسابقه شوند؟ من به مدیرانی که وزارت ورزش و جوانان در این چند سال برای باشگاه استقلال منصوب نموده است، اعتماد ندارم و نشانه آن، همین اتفاقاتی است که رخ می دهد. چرا وقتی استقلال به تازگی شکل گرفته بود، آرامش تیم را به هم زدند؟

اتفاقات اخیر باعث شد استقلال انسجام لازم را نداشته باشد

طباطبایی با اشاره به کار سخت آبی ها در چهار هفته به جامانده مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: امیدوارم استقلال نتایج خوبی بگیرد. اتفاقات اخیر باعث شد تیم انسجام لازم را نداشته باشد و نفرات کم کم به تمرینات استقلال اضافه شده اند. انصراف الوحده هم فرصت خوبی برای استقلال محسوب می گردد و امیدوارم به عنوان صدرنشین به مرحله یک هشتم نهایی صعود کنیم. از شرایط تیم آگاه نیستم، اما استقلال پس از فینال جام حذفی تمرینات منظمی نداشته است و بازیکنان کنار یکدیگر نبوده اند.

استقلال و طرفدارانش تاوان بدهی های مدیران را می دهند

وی درباره اینکه بعضی کارشناسان، مذاکره با استراماچونی را که ورودش به استقلال غیرقانونی است، نوعی عوام فریبی می دانند، اعلام کرد: رفتارهای پوپولیستی در مدیران فوتبال ما، به خصوص در باشگاه استقلال موج می زند. می گویند ورود بازیکن و مربی خارجی ممنوع است، بعد مدیران می گویند با مربی خارجی مذاکره می نمایند. آیا این قانون ها را به صورت شخصی وضع می نمایند یا برای فوتبال؟ چرا مردم را گول می زنید و صادقانه صحبت نمی کنید؟ چرا تاوان بدهی هایی را که مدیریت ایجاد می نماید، استقلال و طرفداران باید با از دست دادن قهرمانی بدهند؟

شما برای فوتبال نیستید و استقلال را به هم ریختید

طباطبایی درباره اینکه مدیران باشگاه استقلال پیش از بازی فینال خود را دارای این حق دانستند که در صورت نتیجه نگرفتن آبی ها به فکر تغییر مربی باشند، گفت: شما چه حقی دارید و چه کسی به شما این حق را داده است؟ شما مال فوتبال نیستید و آمدید تیم را به هم ریختید. شما کجا در فوتبال مدیر شدید؟ وقتی تیمی نتیجه نمی گیرد حق دارند مربی را عوض نمایند، وقتی تیم نتیجه می گیرد هم چنین حقی دارند؟ شما وقتی بعد از بازی می گویید دنبال استراماچونی هستیم، یعنی قبل از مسابقه هم به دنبال او بودید. پس شما تیم را به هم ریختید.

استقلال فرصت نقل وانتقالات را از دست داد

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره ناتوانی این باشگاه در استفاده از بازیکنان جدیدی که در فصل نقل وانتقالات به تیم آمدند، اعلام کرد: متأسفانه استقلال این فرصت را از دست داد. بازیکنان خوبی به تیم آمدند و می توانستند به استقلال یاری نمایند، اما نتوانستیم از این فرصت استفاده کنیم.

امیدوارم مدیران استقلال پشت استراماچونی پنهان نشوند و او بازگردد

دروازه بان سابق استقلال در واکنش به درخواست طرفداران برای بازگشت استراماچونی به ایران گفت: استراماچونی نه تنها برای استقلال، بلکه مربی بسیار مفیدی برای فوتبال ایران بود و تیم قدرتمند شده بود. کیفیت استقلال در زمان این مربی بالا رفته بود و سایر تیم ها برای مقابله با استقلال کوشش می کردند کیفیت خود را افزایش دهند. نمی دانم مدیران باشگاه با استراماچونی مذاکره نموده اند یا خیر، اما امیدوارم پشت او پنهان نشوند و با احساسات طرفداران بازی نگردد. می گویند ورود مربی خارجی ممنوع است، اما با استراماچونی مذاکره می نمایند. شکست جام حذفی پشت نام استراماچونی پنهان شد و امیدوارم او به استقلال بازگردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 آبان 1399 بروزرسانی: 4 آبان 1399 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 44

به "طباطبایی: امیدوارم مدیران استقلال پشت استراماچونی پنهان نشوند و او بازگردد، به مدیران منصوب وزارت ورزش اعتماد ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طباطبایی: امیدوارم مدیران استقلال پشت استراماچونی پنهان نشوند و او بازگردد، به مدیران منصوب وزارت ورزش اعتماد ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید