مقاله: باغ وحش تورنتو کانادا

به گزارش آموزشگاه ما، در واقع شما می توانید از نزدیک با حیوانات و مراقبان باغ وحش بدون اینکه کاناپه خود را ترک کنید ، از نزدیک دیدن کنید. سوالاتی از نگهبانان باغ وحش دارید؟ در ارتباطات زنده تعاملی میتوانید سوال خود را بپرسید و در مورد حیوان ها و قسمت های مختلف باغ وحش بیاموزید.

مقاله: باغ وحش تورنتو کانادا

Terra Lumina بازدیدکنندگان را به سفری نورانی از آینده سیاره ما می برد. با عبور از یک درگاه ، مسافران به یک چشم انداز خارق العاده از سال 2099 منتقل می شوند ، زمانی که انسانها یاد گرفته اند که در هماهنگی با طبیعت زندگی کنند و از سیاره ما و حیات وحش که آن را خانه خود میدانند محافظت کنند.

بیشتر باغ وحش در فضای باز است ، اما محوطه های سرپوشیده هم دارد. این فضاهای سرپوشیده شامل بخش جنگل بارانی آفریقا ، استرالیا ، هندو مالایا ، خانه زرافه ، گبفت شاپ ، بحش عضویت ، سرویس بهداشتی و رستوران است.

حفاظت از حیات وحش موضوعی داغ در دنیای امروز است و باغ وحش تورنتو نکات و تحقیقات عالی در مورد جلوگیری با انقراض ، مانند پذیرش حیوانات در باغ وحش را ارائه می دهد. باغ وحش تورنتو همچنین در بسیاری از اقدامات حفاظتی از جمله تولید مثل، تحقیقات در مورد زیستگاه و گونه های حیوانات و موارد دیگر شرکت می کند.

منبع مقاله: باغ وحش تورنتو کانادا

انتشار: 7 آبان 1400 بروزرسانی: 7 آبان 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 677

به "مقاله: باغ وحش تورنتو کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: باغ وحش تورنتو کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید