نصرآزادانی سرمربی تیم ملی تکواندو بلژیک شد

به گزارش آموزشگاه ما، کاپیتان و مربی اسبق تیم ملی تکواندو کشورمان با درخواست فدراسیون تکواندو بلژیک به عنوان سرمربی، هدایت تکواندوکاران این کشور را برعهده گرفت.

نصرآزادانی سرمربی تیم ملی تکواندو بلژیک شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، علیرضا نصرآزادانی کاپیتان با اخلاق و اسبق تیم ملی که 24 مدال رنگارنگ جهانی و آسیایی و همچنین مربیگری تیم ایران را در کارنامه خود دارد با درخواست فدراسیون تکواندو بلژیک و هماهنگی فدراسیون تکواندو کشورمان به عنوان سرمربی، هدایت تکواندوکاران بلژیک را برعهده گرفت.

نصرآزادانی ضمن تایید این خبر گفت: از سال 1397 در کنار ملی پوشان تکواندو بلژیک حضور دارم و تمرینات را به صورت مستمر پیگیری می کنیم؛ از طریق رنکینگ سیستم توسط جواد آچاب پیروز به کسب سهمیه بازی های المپیک توکیو شده ایم و منتظر هستیم تا انشاءالله سهمیه های باقی مانده را نیز از طریق مسابقات انتخابی قاره ای بدست آوریم.

کاپیتان با اخلاق اسبق تیم ملی تکواندو گفت: به ایرانی بودن خودم افتخار می کنم و همواره قبلم برای کشورم می تپد. خوشحالم که در سال های گذشته با کسب مدال در رقابت های جهانی و آسیایی توانستم دل مردم ایران را شاد کنم. برای استاد عسکری و ملی پوشان در بازی های المپیک توکیو آرزوی پیروزیت می کنم.

پیش از این نصرآزادانی از مردادماه 1397 به عنوان مربی هدایت تکواندوکاران بلژیکی را برعهده داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 آبان 1399 بروزرسانی: 15 آبان 1399 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 67

به "نصرآزادانی سرمربی تیم ملی تکواندو بلژیک شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصرآزادانی سرمربی تیم ملی تکواندو بلژیک شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید