(ویدئو) پلیس نقاشی پیکاسو را موقع نمایش برای رسانه ها انداخت

به گزارش آموزشگاه ما، پلیس یونان که روز گذشته خبر کشف یک تابلوی مسروقه از پیکاسو را بعد از 9 سال به رسانه ها گفت، این تابلو را هنگام نمایش برای رسانه ها به زمین انداخت.

(ویدئو) پلیس نقاشی پیکاسو را موقع نمایش برای رسانه ها انداخت

به گزارش خبرنگاران، این تابلو روی یک میز تکیه داده شده بود و هنگام نمایش برای رسانه ها، سر خورد و به زمین افتاد. چنان که از تصاویر پیداست، به نظر نمی رسد تابلوی پیکاسو بر اثر این سقوط آسیب جدی دیده باشد.

تابلوی سر یک زن از سوی پیکاسو به دولت یونان هدیه داده شده بود و پیش از آن که در ژانویه 2012 همراه دو تابلوی دیگر به سرقت برود، در گالری ملی آتن نگهداری می شد.

لینا مندونی وزیر فرهنگ یونان به رسانه ها گفت فروش این تابلو غیرممکن بوده است، چون پیکاسو با دست خط خود در پشت تابلو آن را به مردم یونان تقدیم کرده است.

پلیس یونان روز سه شنبه اعلام کرد که این تابلو به همراه تابلوی دیگری از پیت موندریان نقاش هلندی در یک ناحیه روستایی در 45 کیلومتری جنوب شرق آتن پیدا شده است و یک نفر هم دستگیر شده و به سرقت این تابلو ها اعتراف کرده است.

تابلوی پیکاسو به همراه تابلوی آسیاب بادی استامر اثر موندریان در محل وزارت حفاظت از شهروندان یونان برای رسانه ها به نمایش گذاشته شده بود.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: فرارو
انتشار: 31 تیر 1400 بروزرسانی: 31 تیر 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 557

به "(ویدئو) پلیس نقاشی پیکاسو را موقع نمایش برای رسانه ها انداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدئو) پلیس نقاشی پیکاسو را موقع نمایش برای رسانه ها انداخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید