اشتباهاتی که شما را پیرتر نشان می دهد

به گزارش آموزشگاه ما، شاید شما هم مرتکب این اشتباهات شده اید و خود بی خبرید. با ما همراه شوید…

اشتباهاتی که شما را پیرتر نشان می دهد

چنین اتفاقی کاملا به لباس پوشیدن، لوازم های تزئینی و آرایشی که احتمالا عجله ای انجام داده اید بستگی دارد. در ادامه فهرستی از اشتباهات وحشتناکی که می تواند یک خانم را سالها پیرتر نشان دهد، خواهید خواند.

1- ترکیب رنگ

برخی وقت ها، برای اینکه می خواهیم از دیگران متفاوت باشیم، به فرهنگ اشتباهی از مد کشیده می شویم. اگر نامنظم لباس بپوشید و رنگ های پوششتان کاملا باهم ناهماهنگ باشند، درخشندگی پوست و شکل بدنتان از بین رفته و پیرتر از سن واقعی تان بنظر خواهید رسید!

2- سایز نامناسب

یک اشتباه عظیم دیگر، پوشیدن لباس هایی با سایز نامناسب برای شماست. با پوشیدن شلوارهای چسبان و تی شرت های آزاد مسئله ای وجود ندارد، فقط از قلم نیاندازید که اگر لباس مورد نظرتان متناسب با اندام و شکل بدنتان نباشد، کاملا نا امید نماینده خواهد شد.

3- آرایش زیادی

بدترین سناریو، یا بهتر بگوییم بدترین کابوس یک دختر هنگامی اتفاق خواهد افتاد که صورتش را با لایه ضخیم فونداسیون پوشانده و ریملش در حال چکیدن باشد! این طرز آرایش کردن شما را جذاب نخواهد نمود خانم ها! بلکه باعث تمسخرتان شده یا این ذهنیت را ایجاد خواهد نمود که سن شما خیلی زیادتر از آن چیزیست است که بنظر می آید.

4- عدم استفاده از ضد آفتاب

همه ما عاشق پوست برنزه هستیم. اما از قلم نیاندازید در مواردی که پوستتان بیش از اندازه در معرض نور خورشید باشد، نه تنها خشک و پوسته پوسته می گردد، بلکه رنگ طبیعی اش را از دست داده و رفته رفته پر از چین و چروک خواهد شد. بوجود آمدن چروک یا سوختگی پیش از موعد هم یکی از مواردی است که شما را پیرتر از سن واقعی تان نشان خواهد داد.

5- تزئینات قدیمی

اجازه دهید پارچه ها و مدهای قدیمی از شما دور شوند. با توجه به کیف ها، دستبندها، عینک های آفتابی و لوازم دیگرتان، به سراغ جدیدترین سبک های مد بروید. در واقع نباید چهره جوان خودتان را به سبک های قدیمی بفروشید.

امروزه کاملا مشهود است که مد چطور می تواند بر شخصیت شما غالب گردد، البته همواره یک چیز خوب از شما نشان نخواهد داد، چرا که می تواند شخصیتی را نمو دهد که ربطی به شمای واقعی ندارد.

لباس های شما، بدون برجسته کردن کمی و کاستی هایتان که باعث پیرتر جلوه دادن شما می شوند، باید ویژگی های شما را پر رنگ نمایند.

مدلی که موهایتان را آراسته و صورتتان را آرایش می کنید، همه باید شخصیت شما را طوری نشان دهد که جوان تر یا حداکثر در سن خودتان بنظر برسید؛ پس حواستان به مواردی که شما را پیرتر نشان می دهد باشد.

گردآوری: گروه هفت گنج

منبع: سرخاب سفیداب

منبع: هفت گنج
انتشار: 30 آذر 1399 بروزرسانی: 30 آذر 1399 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 167

به "اشتباهاتی که شما را پیرتر نشان می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتباهاتی که شما را پیرتر نشان می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید