اولتیماتوم به مالکان ساختمان های ناایمن ، انشعابات آب و برق و گاز قطع می گردد

به گزارش آموزشگاه ما، رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در مورد آخرین اقدامات اجرا شده برای ایمن سازی ساختمان های ناایمن توضیحاتی ارائه کرد و گفت: اگر مالکان ساختمان های ناایمن پای کار نیایند انشعابات ساختمان قطع می گردد.

اولتیماتوم به مالکان ساختمان های ناایمن ، انشعابات آب و برق و گاز قطع می گردد

به گزارش خبرنگاران آنلاین، قدرت الله محمدی در مورد آخرین اقدامات صورت گرفته برای ایمن سازی ساختمان های ناایمن شهر گفت: از 129 ساختمان پرخطر به 119 ساختمان رسیده ایم و روند خوبی در پیش است.

او در پاسخ به این پرسش که گفته شده بود تا خاتمه سال ایمن سازی این ساختمان ها انجام می گردد گفت: ببینید کار زمان بر است و باید تأمین اعتبار گردد. کوشش می کنیم تا خاتمه سال هر چه می توانیم عدد ساختمان های ناایمن را کمتر کنیم. جلسات در حال برگزاری است و با مالکان پی در پی در تماس هستیم.

محمدی ادامه داد: خدا را شکر مالکان ساختمان های ناایمن پای کار آمده اند البته عده ای هم هنوز پای کار نیستند. مسائل خاصی وجود دارد اما برطرف می گردد ما هم به عنوان شهرداری یاری هایی انجام می دهیم تا کار تسهیل گردد.

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با تأکید بر این موضوع که چند ساختمان ناایمن در منطقه 2 پلمپ شدند، گفت: ابتدا انشعابات آنها قطع شد و بعد مالکان پای کار آمدند و اقدام به نوسازی کردند.

محمدی افزود: اولین کاری که انجام می دهیم این است که اگر مالکان پای کار نیایند انشعابات ساختمان قطع می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 آذر 1401 بروزرسانی: 12 آذر 1401 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 1010

به "اولتیماتوم به مالکان ساختمان های ناایمن ، انشعابات آب و برق و گاز قطع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولتیماتوم به مالکان ساختمان های ناایمن ، انشعابات آب و برق و گاز قطع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید