با اخلال گران امنیت غذایی برخورد می کنیم تا چرخ های فراوری بچرخد

به گزارش آموزشگاه ما، اسماعیل صارمی از آزادسازی30 هکتار از اراضی از قید ساخت و ساز های غیرمجاز در ماهدشت کرج خبرداد.

با اخلال گران امنیت غذایی برخورد می کنیم تا چرخ های فراوری بچرخد

به گزارش خبرنگار از ، اسماعیل صارمی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج گفت: تعداد 114 مورد ساخت و ساز غیرمجاز شامل دیوارکشی، بنا، محوطه، استخر، آلاچیق و دپوی مصالح در ماهدشت کرج، خیابان جم تخریب شد و 30 هکتار از اراضی از قید ساخت و ساز های غیرمجاز آزادسازی شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج اضافه کرد: با توجه به صراحت و قاطعیت دستگاه قضا و عزم استوار جهاد کشاورزی در برخورد با اخلالگران امنیت غذایی و تعدی کنندگان به حقوق عمومی در بحران مالی که تاب آوری چرخ های فراوری برای مردم کشور از ارزش حیاتی برخوردار است، برآنیم که با پشتیبانی مسئولین مربوطه، حمایت مردم دلسوز و هوشیار و در چارچوب قانون، کلیه ساخت و ساز های غیر مجاز شناسایی شده را اجرای حکم کنیم.

صارمی گفت: قلع و قمع بنا انجام می گردد تا نطفه فساد شکل نگیرد، مواردی هم است که برابر قانون باید از مرجع مربوطه که جهاد کشاورزی است و از مرجع قضایی باید اجازه بگیرند.

او اضافه کرد: خودرو های گشت مدیریت جهاد کشاورزی با آنالیز مستمر و حضور فعال در عرصه های کشاورزی و نیز گزارش های دریافتی توسط سامانه 131، مزارع و باغ ها را رصد نموده و با هرگونه اقدام غیرمجاز برابر قانون برخورد خواهند کرد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج گفت: صدور مجوز یا پروانه ساخت و ساز در اراضی کشاورزی و نیز واگذاری خدمات زیربنایی توسط دیگر نهاد ها بدون استعلام و اخذ مجوز از جهاد کشاورزی ممنوع است و افراد و دستگاه های متخلف طبق قانون به محاکم قضایی معرفی خواهند شد.

انتهای پیغام / ر. ن

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 82

به "با اخلال گران امنیت غذایی برخورد می کنیم تا چرخ های فراوری بچرخد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با اخلال گران امنیت غذایی برخورد می کنیم تا چرخ های فراوری بچرخد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید