برگزاری سی و سومین نمایشگاه کتاب هنگ کنگ با 600 رویداد فرهنگی

به گزارش آموزشگاه ما، به گزارش خبرنگاران به نقل از چاینادیلی، در این رویداد هفت روزه که به وسیله شورای توسعه تجارت هنگ کنگ سازماندهی شده و تا سه شنبه هفته جاری ادامه دارد، در مجموع 780 غرفه دار از 36 کشور و منطقه حضور دارند.

برگزاری سی و سومین نمایشگاه کتاب هنگ کنگ با 600 رویداد فرهنگی

شعار سال جاری این نمایشگاه مطالعه دنیا: لذت کتاب خواندن برای بچه ها و نوجوانان است که با تمرکز بر ادبیات بچه ها و نوجوانان و با هدف تشویق جوان ترها به مطالعه و تشویق بزرگسالان به کشف دوباره لذت کتاب خواندن، انتخاب شده است.

نمایشگاه کتاب سال جاری هنگ کنگ، یک منطقه نمایشگاهی کاملا نو فرهنگی و هنری به نام دنیای هنر و فرهنگ را برای تسهیل تبادل فرهنگی و ترویج قدردانی از هنر در سراسر دنیا ایجاد نموده است. این منطقه دارای نمایشگاه های فرهنگی و ادبیات بچه ها از بیش از 25 کشور و منطقه از جمله فرانسه، مجارستان، سوئیس و کره جنوبی است. کارگاه های هنر و زبان نیز از دیگر برنامه های این نمایشگاه است که میخواهد تجربه خلق هنر به وسیله فعالیت های تعاملی را برای مخاطبان خلق کند.

این نمایشگاه شامل هشت مجموعه سمینار مانند لذت خواندن برای بچه ها و جوانان، دنیای دانش، فرهنگ و تاریخ هنگ کنگ، کتابخوانی انگلیسی و بین المللی، سبک زندگی، و نویسندگان مشهور است. نمایندگان حوزه های مختلف در این سمینارها سخنرانی نموده و مخاطبان را با دیدگاه های مختلف آشنا خواهند کرد.

به گفته برگزارکنندگان، انتظار می رود نمایشگاه کتاب سال جاری هنگ کنگ نسبت به سال گذشته- با حدود 800 هزار بازدیدکننده- شاهد حضور بیشتری باشد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 31 تیر 1402 بروزرسانی: 31 تیر 1402 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 1110

به "برگزاری سی و سومین نمایشگاه کتاب هنگ کنگ با 600 رویداد فرهنگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری سی و سومین نمایشگاه کتاب هنگ کنگ با 600 رویداد فرهنگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید