حراج اولین توییت توییتر به عنوان یادگاری دیجیتالی

به گزارش آموزشگاه ما، همین الان حساب توییترم را ایجاد کردم به عنوان نخستین توییتی که در توییتر ارسال شد، از سوی جک دورسی، مدیرعامل توییتر به فروش گذاشته شد.

حراج اولین توییت توییتر به عنوان یادگاری دیجیتالی

جک دورسی این پست معروف را به عنوان یک امضای دیجیتالی منحصر در وب سایت Valuables Cent برای فروش توییتها به عنوان توکن تعویض ناپذیر (NFT) به فروش گذاشت.

این پست که در مارس سال 2006 از حساب دورسی ارسال شد، روز آدینه در عرض چند دقیقه پس از این که مدیرعامل توییتر لینک فروش آن را توییت کرد، پیشنهاد خرید به ارزش 88 هزار و 888 دلار و 88 سنت دریافت کرد.

پیشنهادهای قدیمی برای این توییت نشان می دهد که از دسامبر به فروش گذاشته شده اما پس از توییت روز آدینه دورسی، توجه بیشتری به سمت آن جلب شد.

توکن تعویض ناپذیر (NFT) فایلهای دیجیتالی هستند که به عنوان امضاهای دیجیتالی شناخته می شوند تا نشان دهند چه کسی صاحب تصاویر، ویدیوها و سایر رسانه های آنلاین است.

توییت 15 ساله دورسی یکی از معروفترین توییتهایی است که در این پلتفرم ارسال شده و ممکن است پیشنهاد خرید بالایی دریافت کند. بالاترین پیشنهاد خرید برای این توییت تا روز شنبه 100 هزار دلار بود.

سایت Valuables که سه ماه پیش راه اندازی شد، خرید توییتها را با خرید کارت بیس بال امضا شده مقایسه نموده است.

بر اساس گزارش رویترز، وب سایت Valuables اعلام نموده که خریدار توییت یک گواهی دیجیتالی امضا شده دریافت خواهد نمود که با استفاده از رمزنگاری امضا شده و شامل متادیتا از توییت اصلی است. این توییت همچنان در وب سایت توییتر موجود خواهد بود.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 356

به "حراج اولین توییت توییتر به عنوان یادگاری دیجیتالی" امتیاز دهید

1 کاربر به "حراج اولین توییت توییتر به عنوان یادگاری دیجیتالی" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حراج اولین توییت توییتر به عنوان یادگاری دیجیتالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید