خبرنگاران رادوشوویچ: هر روز بیشتر فشار می آورند که بروم

به گزارش آموزشگاه ما، تهران- خبرنگاران- دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من آماده بازگشت به تهران هستم اما اگر مسوولان باشگاه بازیکن خود را نمی خواهند رک و راست بگویند؛ مشکل اصلی من این است که باشگاه به من بی حرمتی کرده است.

خبرنگاران رادوشوویچ: هر روز بیشتر فشار می آورند که بروم

به گزارش خبرنگاران، بوژیدار رادوشوویچ یکی از نفراتی است که آینده اش با پرسپولیس در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

دروازه بان کروات سرخپوشان پس از بازگشت کاروان پرسپولیس از قطر، به کشورش سفر کرد اما مرخصی او طولانی شد تا ابهاماتی در مورد آینده وی مطرح شود.

وی دقایقی پیش نیز پیغامی در صفحه مجازی منتشر کرد که از ناراحتی وی حکایت داشت؛ در این پیغام آمده است من برای بازگشت آماده ام اما معینا آنها(مسوولان باشگاه) برای بازگشت من آماده نیستند. آنها برای هیچکس آماده نیستند و هر روز با وعده و وعید کار را پیش می برند.

این پیغام رادوشوویچ موجب شد تا گفت وگویی با وی داشته باشیم که در زیر می خوانید.

رادو همچنان در تمرینات غیبت داری؟ دلیلش چیست؟

من غایب نیستم. فقط منتظرم تا تکلیفم را روشن کنند. بلافاصله بعد از روشن شدن تکلیف، در تهران هستم.

در مصاحبه های قبلی ات معین بود که پس از پنج سال حضور در پرسپولیس از فقدان احترام دوطرفه میان باشگاه و بازیکن ناراحت هستی.

من چهار سال و نیم است که در این تیم هستم. بارها هم گفتم که پرسپولیس تیم من و ایران کشور من است. البته ناراحت نیستم اما این بی احترامی ها رابطه من و باشگاه را تحت تاثیر قرار داده است.

پیغام جالبی را هم در فضای مجازی منتشر کردی. منظورت را روشن بگو.

معنایش معین است. من حاضرم بازگردم. چیزی هم نخواستم. اگر آنها بازیکنشان را نمی خواهند رک و راست بگویند.

برای بازگشت مسائلی مانند ویزا، عدم دریافت پاداش و حتی قراردادت را هم داری.

خودشان اخلاق من را می دانند. من کسی نیستم که بخواهم گریه کنم و زیاد صحبت کنم اما مسائل زیادی دارم. پاداشی را که به بازیکنان در قطر پرداخت شد؛ به من پرداخت نشد. این چه معنی می دهد. من می خواهم با خانواده ام بازگردم اما واقعا سخت است که در مواجهه با چنین مسائلی بخواهیم بخواهیم زندگی کنیم. من در طول زندگی ام هرگز چنین بی احترامی هایی ندیده بودم. مشکل اصلی من با این بی احترامی است.

با این شرایط آیا فکر می کنی به ایران بازگردی؟

این واضح است که مسائل وجود دارد. دوباره تکرار می کنم من نمی خواهم مشکل جدیدی برای باشگاه ایجاد کنم. فکر می کنم دیگر ثابت کرده باشم که من مانند سایر خارجی ها نبودم که به راحتی از قراردادم چشم پوشی و آن را فسخ کنم. دلیل اصلی آن هم هوادارانی بودند که به من عشق ورزیدند و در کنار آنها زندگی کردم. من نمی توانم با باشگاهی که تقریبا 5 سال در آن زندگی کردم چنین کاری انجام دهم. پرسپولیس خانه و خانواده من است. من امیدوارم بمانم اما آنها هر روز به من فشار بیشتری می آورند تا بروم. من عاشق هواداران پرسپولیس هستم و آنها همیشه در قلب من هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: maeaedu.ir شناسه مطلب: 101

به "خبرنگاران رادوشوویچ: هر روز بیشتر فشار می آورند که بروم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رادوشوویچ: هر روز بیشتر فشار می آورند که بروم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید